Contact Baancommissie

Contact Baancommissie

“Will someone else’s life be brighter tomorrow because of what you have done today?”

 Gerelateerde afbeelding

Afdeling Baanwielrennen:

Coördinator/Voorzitter – Baan
Hans van Bon
Algemene zaken
Wedstrijden
Organisatievragen
Coördinatie clinics – geen opstapavonden – zie daarvoor hieronder
Email: hvanbon@chello.nl
Tel. 055-3671168
Mob. 06-13615497

Coördinator Kassabeheer
Secretaris – Baan
Fred van Dorland
Baancie@van-dorland.nl – opstapavonden
E-mail: baanwielrennen@adelaar.org  – wedstrijdzaken

Coördinator Financiën
Penningmeester – Baan

Han Nuijten
E-mail: jnuijten@telfort.nl

Coördinator Materiaalbeheer – Baan
Theo Methorst
Tel. 055-5418517/06-15623261
E-mail: theo19.methorst@gmail.com

Coördinator Dernyteam – Baan
Fred Buitenhuis
Tel. 06-24910427
E-mail: fkbuitenhuis@hotmail.com

 

Coördinator Huur fietsen
Baanfietsen-tandems-stayerfietsen-opzetsturen
Hoofd mecaniciën – Baan

Rob Winter
E-mail: rob.winter@hetnet.nl

Coördinator Trainingen – Baan
Jan de Graaf

jan@degraaf.us
Mob. 06 52 83 42 98

Coördinator Vrijwilligers – Baan
EHBO
Henk Jonker

Tel. 055-5219383
h.jonker13@planet.nl

Coördinator Verhuur Striderfietsen – Baan
Willem Hagens
Whagens@hotmail.com
Tel. 055-3603786

Clubhuis AR & TV De Adelaar
Sportpark Orderbos 27
7313 HN Apeldoorn
Tel. 055 – 355 57 87

Postadres:
AR & TV De Adelaar
Postbus 1028
7301 BG Apeldoorn

Omnisportcentrum Apeldoorn
Bezoekadres:
De Voorwaarts 55
7321 MA Apeldoorn

Postadres:
Omnisport Apeldoorn
Postbus 10415
7301 GK Apeldoorn
Tel. 055 – 368 46 11
Fax. 055 – 368 46 22

E-mail:planning@omnisport.nl

Route
Bekijk de routebeschrijving (klik hier)
Afbeeldingsresultaat voor clubhuis de adelaar sportpark orderbos