Wedstrijden met junioren/nieuwelingen tijdens NK Baan

Onderstaand een overzicht van alle wedstrijden tijdens het NK Baan 27-30 december Omnisport Apeldoorn, volgens de technische gids van 20-12-2013.

 

Vrijdag 27-12-2013

13:00 uur Nieuweling jongens, kwalificatie individuele achtervolging (2 km) 

14:15 uur Nieuweling jongens, 1e ronde Keirin

15:10 uur Junior mannen, 1e ronde Keirin

16:00 uur Nieuweling jongens, finales individuele achtervolging (2 km)

16:30 uur Nieuweling jongens, herkansingen keirin

16:40 uur Junior mannen, herkansingen keirin

16:50 uur Nieuweling meisjes, 500 mtr tijdrit, finale

17:05 uur Junior vrouwen, 500 mtr tijdrit finale

19:00 uur Nieuweling jongens, halve finale keirin

19:10 uur Nieuweling meisjes, finale puntenkoers (10 km)

19:25 uur Vrouwen/Junior vrouwen, finale puntenkoers (25 km)

20:20 uur Nieuweling jongens, finale keirin

20:30 uur Junior mannen, finale keirin

 

Zaterdag 28-12-2013

13:40 uur Nieuweling meisjes, kwalificatie sprint (200 mtr)

13:50 uur Vrouwen/Junior vrouwen, kwalificatie sprint (200 mtr)

14:00 uur Junior mannen, kwalificatie scratch (7,5 km)

14:30 uur Nieuweling meisjes, 1/4 finale sprint, 1e rit

14:40 uur Vrouwen/Junior vrouwen, 1/4 finale sprint, 1e rit

16:50 uur Nieuweling meisjes, 1/4 finale sprint, 2e rit

17:00 uur Vrouwen/Junior vrouwen, 1/4 finale sprint 2e rit

17:25 uur Nieuweling meisjes, kwalificatie individuele achtervolging (2 km)

17:45 uur Junior Vrouwen, kwalificatie individuele achtervolging (2 km)

18: 20 eventuele 3e ritten 1/4 finale sprint

19:15 uur Nieuweling meisjes, 1/2 finale sprint, 1e rit

19:20 uur Junior vrouwen, 1/2 finale sprint, 1e rit

19:25 uur Nieuweling meisjes, finale individuele achtervolging (2 km)

19:40 uur Junior vrouwen, finale individuele achtervolging (2 km)

20:10 uur Nieuweling meisjes, 1/2 finale sprint 2e rit

20:15 uur Junior vrouwen, 1/2 finale sprint 2e rit

20:20 uur Nieuweling jongens,  finale scratch (7,5 km)

20:30 uur eventueel 3e rit 1/2 finale sprint

20:35 uur Junior mannen, finale scratch (10 km)

21:00 uur Nieuweling meisjes, finale sprint, 1e rit plaats 3-4 en 1-2

21:05 uur Junior vrouwen, finale sprint 1e rit plaats 3-4 en 1-2

21:10 uur Nieuweling meisjes, troostfinale plaats 5-8

21:15 uur Junior vrouwen, trootsfinale plaats 5-8

21:20 uur Nieuweling meisjes, finale sprint 2e rit plaats 3-4 en 1-2

21:25 uur Junior vrouwen, finale sprint 2e rit plaats 3-4 en 1-2

21:30 uur eventueel 3e ritten

 

Zondag 29-12-2013

13:00 uur Junior mannen, kwalificatie puntenkoers (15 km)

15:10 uur Nieuwelingen meisjes, series keirin

15:20 uur Nieuwelingen jongens, finale 500 mtr tijdrit

15:45 uur Junior mannen, finale 1 km tijdrit

16:40 uur Nieuweling meisjes, herkansingen keirin

18:00 uur Nieuweling meisjes, 1/2 finale keirin

19:10 uur Nieuweling jongens, finale puntenkoers (10 km)

19:25 uur Junior mannen, finale puntenkoers (25 km)

20:10 uur Nieuweling meisjes, finales keirin plaats 7-12 en 1-6

20:20 uur Junior vrouwen, finale keirin, plaats 1-5

 

Maandag 30-12-2013

14:30 uur Nieuwelingen jongens, kwalificatie sprint (200 mtr)

14:50 uur Junior mannen, kwalificatie sprint (200 mtr)

15:15 uur Nieuweling meisjes, finale scratch (5 km)

15:25 uur Nieuweling jongens, sprint 1/8 finale

15:40 uur Junior mannen, sprint 1/8 finale

16:00 uur Nieuweling jongens, herkansing sprint

16:05 uur Junior mannen, herkansing sprint

16:10 uur Vrouwen/Junior vrouwen, finale scratch (10 km)

16:40 uur Nieuweling jongens, 1/4 finale sprint, 1e rit

17:45 uur Nieuweling jongens, 1/4 finale sprint 2e rit

18:00 uur Junior mannen, 1/2 finale sprint, 1e rit

18:10 uur Nieuweling jongens, 1/2 finale sprint, 1e rit

18:15 uur Junior mannen, finale koppelkoers (25 km)

18:50 uur Nieuweling jongens, 1/2 finale 2e rit

18:55 uur Junior mannen, 1/2 finale 2e rit

19:05 uur Vrouwen/Junior vrouwen, finale koppelkoers (25 km)

19:45 uur Nieuweling jongens, finale sprint plaats 3-4 en 1-2 1e rit

19:50 uur Junior mannen, finale sprint plaats 3-4 en 1-2 1e rit

20:00 uur Nieuweling jongens, troostfinale sprint plaats 5-8 en 9-12

20:05 uur Junior mannen, troostfinale sprint plaats 5-8 en 9-12

20:15 uur Nieuweling jongens, finale sprint plaats 3-4 en 1-2 2e rit

20:20 uur Junior mannen, finale sprint plaats 3-4 en 1-2 2e rit

21:25 uur eventueel 3e rit sprint