Baanrecords

 knwu

Naam: Afstand: Tijd: Jeugd: Discipline: Datum: Wedstrijd:
Max van den Water (NL) ............................ 500 m 40.660 s x Tijdrit 8 nov 2009 Kwalificatie NK
Alex Mengoulas (NL) .................................. 1.500 m 2.05.070 s x Achtervolging 8 nov 2009 Kwalificatie NK
Naam: Afstand: Tijd: Nieuwelingen: Discipline: Datum: Wedstrijd:
André Looij (NL) ........................................ 500 m 37.008 s x Tijdrit 14 nov 2009 Kwalificatie NK
André Looij (NL) ........................................ 2.000 m 2.29.369 s x Achtervolging 14 nov 2009 Kwalificatie NK
Naam: Afstand: Tijd: Nieuw.-meisjes: Discipline: Datum: Wedstrijd:
Nicky Zijlaard (NL) ..................................... 500 m 40.262 s x Tijdrit 14 nov 2009 Kwalificatie NK
Naam: Afstand: Tijd: Jun.vrouwen: Discipline: Datum: Wedstrijd:
Gabriela Slamova (TSJ) .............................. 200 m 12.990 s x
Sprintkwalificatie 17 mei 2009 Interland 2009
Victoria Williamson (GB) ............................ 500 m 37.333 s x Tijdrit 15 januari 2011 Interland 2011
Jessica Crampton /    Victoria Williamson (GB) .......................... 500 m 37.344 s Team Teamsprint 15 januari 2011 Interland 2011
Amy Pieters (NL) ........................................ 2.000 m 2.32.571 s x Ind achtervolging 27-30 dec 2008 NK Baan 2008
Naam: Afstand: Tijd: Vrouwen Elite: Discipline: Datum: Wedstrijd:
• Olga Panarina (BLR)......................................... 200 m 11.120 x Sprintkwalificatie 25 mrt 2011 WK Baan 2011
Olga Panarina (BLR) ........................................ 500 m 33.896 s x Tijdrit 23 mrt 2011  WK Baan 2008
• Sarah Hammer (USA) ..................................... 3.000 m 3.32.933 s x Ind achtervolging 25 mrt 2011  NW Baan 2008
• Laura Trott-Wendy Houvenagel-Danielle King (GB) ........................... 3.000 m 3.23.419 s Team Ploegachtervolging 24 mrt 2011  WK Baan 2011
Naam: Afstand: Tijd: Junioren: Discipline: Datum: Wedstrijd:
• Hugo Haak ...................................                             200 m 10.760 s x Sprintkwalificatie 17 januari 2010 Interland 2010
John Paul /   James Berryman /   Matthew Rotherman (GB) .......................... 750 m 48.951 s Team Teamsprint 15 januari 2011 Interland 2011
Matthijs Buchli (NL) ................................... 1.000 m 1.06.384 s x Tijdrit 16 mei 2009 Interland 2009
Jasper Bovenhuis (NL) ............................... 3.000 m 3.28.808 s x Ind achtervolging 16 mei 2009 Interland 2009
Jeff Vermeulen (NL) ................................... 4.000 m 4.38.007 s x Achtervolging 27 sept 2009 Limietdag 2009
Maximilian Beyer /   Ruben Zepunkte /   Sören Laga /   Nils Schomber (D) ................................... 4.000 m 4.21.344 s Team Ploegachtervolging 15 januari 2011 Interland 2011
Naam: Afstand: Tijd: Amateurs: Discipline: Datum: Wedstrijd:
Floris Klunder (NL) .................................... 200 m 11.440 s x Sprintkwalificatie 14 nov 2010 NK amateurs
Jos Koop (NL) ............................................ 500 m 35.130 s x Tijdrit 14 nov 2010 NK amateurs
Cees van Rees /   Hylke van Grieken /   Jeroen Hoekstra (NL) ................................. 750 m 44.875 s Team Teamsprint 21 dec 2009 Zesdaagse 2009
Naam: Afstand: Tijd: Mannen Elite: Discipline: Datum: Wedstrijd:
• Mickaël Bourgain (FR)............................... 200 m 10.043 s x Sprintkwalificatie 24 mrt 2011  WK Baan 2010
Danny Stam /   Peter Schep /   Tim Veldt (NL) ........................................... 250 m 12.445 s x Tijdrit 19 dec 2009 Zesdaagse 2009
Danny Stam /   Peter Schep /   Tim Veldt (NL) ........................................... 750 m 42.398 s Team Teamsprint 19 dec 2009 Zesdaagse 2009
• Stefan Nimke (Dld) ....................................... 1.000 m 1.00.793 s x Tijdrit 27 mrt 2011 WK Baan 2011
• Jack Bobridge (AUS) .................................. 4.000 m 4.17.465 s x Ind achtervolging 24 mrt  WK Baan 2011
 Jack Bobridge-Rohan Dennis- Luke Durbridge-Michael Hepburn (Aus) ............................................  4.000 m  3.57.832  x  Teampursuit  23 mrt  WK Baan 2011
Naam: Afstand: Tijd: Tandems: Discipline: Datum: Wedstrijd:
Richard Bonhof /    Jeroen Lute (NL) ........................................ 1.000 m 1.07.698 s x Tijdrit 27 dec 2008 NK Baan 2008
Richard Bonhof /    Jeroen Lute (NL) ........................................ 3.000 m 3.31.506 s x Ind achtervolging 27 dec 2008 NK Baan 2008
Alle baanrecords per afstand (laatste update d.d. 25 december 2009)
Naam: Afstand: Tijd: Categorie: Discipline: Datum: Wedstrijd:
Gabriela Slamova (TSJ) .............................. 200 m 12.990 s Jun.vrouwen Sprintkwalificatie 17 mei 2009 Interland 2009
Olga Panarina......................................... 200 m
11.120 s Vrouwen Elite
Sprintkwalificatie 25 mrt 2011 WK Baan 2011
Matthijs Buchli (NL) ................................... 200 m
11.053 s Junioren Sprintkwalificatie 17 januari 2010 Interland 2010
Floris Klunder (NL) ..................................... 200 m 11.440 s Amateurs Sprintkwalificatie 14 nov 2010 NK amateurs
Teun Mulder (NL) ....................................... 200 m
10.748 s Mannen Elite
Sprintkwalificatie 27 dec 2008 NK Baan 2008
Danny Stam /   Peter Schep /   Tim Veldt (NL) ........................................... 250 m 12.445 s Mannen Elite Tijdrit 19 dec 2009 Zesdaagse 2009
Nicky Zijlaard (NL) ..................................... 500 m 40.262 s Nieuw.-meisjes Tijdrit 14 nov 2009 Kwalificatie NK
Victoria Williamson (BR) ............................ 500 m
37.333 s Jun.vrouwen Tijdrit 15 januari 2011 Interland 2011
• Olga Panarina (BLR) ......................................... 500 m
33.896 s Vrouwen Elite Tijdrit 23 mrt 2011  WK Baan 2009
Max van den Water (NL) ............................ 500 m 40.660 s Jeugd Tijdrit 8 nov 2009 Kwalificatie NK
André Looij (NL) ........................................ 500 m 37.008 s Nieuwelingen Tijdrit 14 nov 2009 Kwalificatie NK
Jos Koop (NL) .................................... 500 m 35.130 s Amateurs Tijdrit 14 nov 2010 NK amateurs
Jessica Crampton /    Victoria Williamson (BR) .......................... 500 m 37.344 s Jun.vrouwen Teamsprint 15 januari 2011 Interland 2011
John Paul /   James Berryman /   Matthew Rotherman (GB) .......................... 750 m 48,951 s Junioren Teamsprint 15 januari 2011 Interland 2011
Cees van Rees /   Hylke van Grieken /   Jeroen Hoekstra (NL) ................................. 750 m 44.875 s Amateurs Teamsprint 21 dec 2009 Zesdaagse 2009
Danny Stam /   Peter Schep /   Tim Veldt (NL) ........................................... 750 m 42.398 s Mannen Elite Teamsprint 19 dec 2009 Zesdaagse 2009
Matthijs Buchli (NL) ................................... 1.000 m
1.06.384 s Junioren Tijdrit 16 mei 2009 Interland 2009
Richard Bonhof /    Jeroen Lute (NL) ........................................ 1.000 m
1.07.698 s
Tandems Tijdrit 27 dec 2008 NK Baan 2008
• Stefan Nimke ....................................... 1.000 m
1.00.739 s
Mannen Elite Tijdrit 27 mrt 2011 WK Baan 2009
Alex Mengoulas (NL) .................................. 1.500 m 2.05.070 s Jeugd Achtervolging 8 nov 2009 Kwalificatie NK
Amy Pieters (NL) ........................................ 2.000 m 2.32.571 s Jun.vrouwen Ind achtervolging 27-30 dec 2008 NK Baan 2008
André Looij (NL) ........................................ 2.000 m 2.29.369 s Nieuwelingen Achtervolging 14 nov 2009 Kwalificatie NK
Jasper Bovenhuis (NL) ............................... 3.000 m
3.28.808 s
Junioren Ind achtervolging 16 mei 2009 Interland 2009
Richard Bonhof /    Jeroen Lute (NL) ........................................ 3.000 m
3.31.506 s
Tandems Ind achtervolging 27 dec 2008 NK Baan 2008
• Sarah Hammer (USA) ..................................... 3.000 m
3.32.933 s
Vrouwen Elite Ind achtervolging 25 mrt 2011 WK Baan 2009
• Laura Trott- Wendy Houvenagel - Danielle King ........................... 3.000 m 3.23.419 s Vrouwen Elite Ploegachtervolging 24 mrt 2011  WK Baan
 . Winanda Spoor- Lotte van Hoek- Laura v.d. Kamp  3000 m  3.45.825  Juniorvrouwen  Ploegachtervolging  16 mei 2009  Interland 2009
Maximillian Beyer /   Ruben Zepunkte /   Sören Laga /   Nils Schomber (D) ................................... 4.000 m 4.21.344 s Junioren Ploegachtervolging 15 januari 2011 Interland 2011
Jeff Vermeulen (NL) ................................... 4.000 m 4.38.007 s Junioren Achtervolging 27 sept 2009 Limietdag 2009
• Jack Bobridge (AUS) .................................. 4.000 m
4.17.465 s
Mannen Elite Ind achtervolging 23 mrt 2011 WK Baan 2009
Maximaal aantal behaalde rood-wit-blauwe truien
Amy Pieters (NL) ........................................
  Wim Stroetinga (NL)

 5 truien

 4 truien

Jun.vrouwen\

Elitemannen

NK Baan

NK Baan 

27 dec 2008

2010

NK Baan 2008

2008


(Klik op het plaatje voor het filmpje)
29-12-2008
Uurrecord:
Maas van Beek (NL) ........................................................................ 61,315 km
09-06-2009
250 meter met staand vertrek:
provinciale bewindslieden:
• HEREN: Peter van Campenhout Provincie Gelderland ...........................• DAMES: Meike Beuker Provincie Gelderland ......................................... 24,52 sec
27,09 sec


10-09-2008
250 meter met staand vertrek:
Landelijke bewindslieden:
• HEREN: Wouter Bos ..........................................................................
• DAMES: Ella Vogelaar .......................................................................
26,50 sec
34,34 sec
30-09-2008
250 meter met staande start:

Leerplein 055: Baanrecords leerkrachten basisonderwijs

• HEREN: Marcel Wever  - school: De Kakelhof - .....................................
• DAMES: Janny de Jongh  - school: Oosterhuizen - ................................
23,30 sec
25,90 sec

 

Track Records / Records Piste
HOMMES / MEN
Départ lancé / Flying start
200 m
  9"572 KEVIN SIREAU (FRA) 30.05.2009  MOSCOW (RUS)
500 m
24"758 CHRIS HOY (GBR) 13.05.2007 LA PAZ (BOL)
Départ arrêté / Standing start
750m par équipes/by team
42"914 ALLEMAGNE / GERMANY 01.12.2011 CALI (COL)
(RENE ENDERS, MAXIMILIAN LEVY, STEFAN NIMKE)
1 km
58"875 ARNAUD TOURNANT 10.10.2001 LA PAZ (BOL)
4 km
4'10"534 JACK BOBRIDGE (AUS) 02.02.2011 SYDNEY (AUS) 
4 km par équipes/by team 
3'53'295 GRANDE-BRETAGNE / GREAT BRITAIN 04.04.2012 MELBOURNE (AUS) 
(EDWARD CLANCY, PETER KENNAUGH, STEVEN BURKE, GERAINT THOMAS)
Record de l’heure / Hour record
49km700 ONDREJ SOSENKA(CZE) 19.07.2005 MOSCOU (RUS)
Meilleure performance dans l’heure / Best hour performance
56km375 CHRISTOPHER BOARDMAN (GBR) 06.09.1996 MANCHESTER (GBR)
Meilleure performance dans l'heure derrière derny / Best hour performance behind derny
66km288 MAAS VAN BEEK(NED) 21.05.2010 MOSCOW (RUS) 
FEMMES / WOMEN
Départ lancé / Flying start
200 m
10"782 ANNA MEARES (AUS) 05.04.2012 MELBOURNE (AUS)
500m
29"481 OLGA STRELTSOVA (RUS) 29.05.2011 MOSCOW (RUS)
Départ arrêté / Standing start
500m par équipes/by team
32"549 ALLEMAGNE / GERMANY 04.04.2012 MELBOURNE (AUS)
(MIRIAM WELTE, KRISTINA VOGEL)
500 m
33''010

ANNA MEARES (AUS)

08.04.2012 MELBOURNE (AUS) 
3 km
3'22"269 SARAH HAMMER (USA) 11.05.2010 AGUASCALIENTES (MEX) 
3 km par équipes/by teams
3'15"720 GRANDE-BRETAGNE / GREAT BRITAIN 05.04.2012 MELBOURNE (AUS)
(DANIELLE KING, LAURA TROTT, JOANNA ROWSELL)
Record de l’heure / Hour record
46km065 LEONTIEN ZIJLAARD-VAN MOORSEL (NED) 01.10.2003 MEXICO (MEX)
Meilleure performance dans l’heure / Best hour performance
48km159 JEANNIE LONGO-CIPRELLI (FRA) 26.10.1996 MEXICO (MEX)
JUNIORS HOMMES / JUNIORS MEN
Départ lancé / Flying start
200 m
9"899 NIEDERLAG MAX (GER)  19.08.2011 MOSCOW (RUS)
500 m
26"969 ALEXANDRE KHROMIKHE (URS) 09.08.1990 MOSCOW (URS)
Départ arrêté / Standing start
750m par équipes/by team
45"402  FRANCE 11.08.2010 MONTICHIARI (ITA)
(BENJAMIN EDELIN, KEVIN GUILLOT, JULIEN PALMA)
1 km
1'01''376 AHMED LOPEZ (CUB) 11.08.2002 KUNMING (CHN)
3 km
3'13"958 PARKER DALE (AUS) 02.02.2010 ADELAIDE (AUS)
4 km par équipes/by team 
4'02"632 AUSTRALIE / AUSTRALIA 17.08.2011 MOSCOW (RUS)
(JACKSON LAW, JACK CUMMINGS, ALEXANDER EDMODSON, ALEXANDER MORGAN)
JUNIORS FEMMES / JUNIORS WOMEN
Départ lancé / Flying start
200 m
11''093 REBECCA ANGHARAD JAMES (GBR) 13.08.2009 MOSCOW (RUS)
500m
30"230 SVETLANA POTEMKINA (RUS) 29.10.1991 MOSCOW (RUS)
Départ arrêté / Standing start
500m par équipes/by team
35"029 RUSSIE / RUSSIA 12.08.2010 MONTICHIARI (ITA)
(EKATARINA GNIDENKO, ANASTASIIA VOINOVA)
500 m
34''768 VOYNOVA ANASTASIYA (RUS) 21.08.2011 MOSCOW (RUS)
2 km
2'22''499 AMY CURE (AUS) 12.08.2010 MONTICHIARI (ITA)
3km par équipes/by team
3'26"808 AUSTRALIE / AUSTRALIA 13.08.2010 MONTICHIARI (ITA)
(MICHAELA ANDERSON, ISABELLA KING, AMY CURE)
* Records waiting to be ratified / Records en attente d'homologation