GIRO 2016, PROMINENTE ROL VOOR DE ADELAAR

Op donderdag 19 februari 2015 is bij de Politieke Markt Apeldoorn (PMA) bij grote meerderheid van de raadsfracties ingestemd met het voorstel van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Apeldoorn om door te gaan met de voorbereidingen van  de Giro ‘d Italia in 2016. De komende maanden volgen nog diverse stadia van besluitvorming, waarna in september 2015 de definitieve besluitvorming zal volgen.

 

Voor onze vereniging heeft Hans van Bon bij de PMA een vurig pleidooi gehouden voor het binnenhalen van dit geweldig evenement. Daarbij heeft hij de toezegging gedaan dat De Adelaar met al haar leden klaar zal staan om hand en spandiensten te verrichten voor zowel de Giro zelf als voor het organiseren en begeleiden van “site events”. Voor onze vereniging een geweldige uitdaging om ons te profileren. Als bestuur roepen we dan ook iedereen op om volgend jaar de eerste drie dagen van de Giro (vermoedelijk de dagen rond Hemelvaartsdag 5 mei 2016) in je agenda vrij te plannen.