Baan Uitslagen

Uitslag eXtropywedstrijden 8 december

200 METER TIJDEN
Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr Tijd
1 42 Axel Roks Cat. 7 24404 00:12,491
2 33 Thomas Engelhard Cat. 7 24098 00:13,006
3 1 Yannick van den Berg Nieuwelingen 23017 00:13,043
4 39 Chris Kisters Cat. 7 24040 00:13,109
5 41 Martijn Mulder Cat. 7 24546 00:13,285
6 46 Jesse de Vries Cat. 7 24088 00:13,425
7 61 Jan van Schaik Cat. 6 24682 00:13,434
8 50 Martijn Azantinlow Cat. 6 24438 00:13,529
9 8 Rik van der Wal Nieuwelingen 23085 00:13,547
10 2 Marijn Dingemans Nieuwelingen 25422 00:13,562
11 43 Robin Schol Cat. 7   00:13,574
12 7 Quinn Quadvlieg Nieuwelingen 24106 00:13,636
13 31 Stijn Berentsen Cat. 7 24032 00:13,778
14 40 Lars Lakeman Cat. 7 24078 00:13,825
15 17 Emma Hoolwerf Nwl-Meisjes 64228 00:13,831
16 5 Maurits Neele Nieuwelingen 25503 00:13,856
17 4 Daan Droog Nieuwelingen 23182 00:14,331
18 3 Leonardo van Driel Nieuwelingen 23194 00:14,419
19 16 Noëlle Booy Nwl-Meisjes 64095 00:14,480
20 15 Imme Arink Nwl-Meisjes 64015 00:14,499
21 45 Jens Versteeg Cat. 7 24357 00:14,568
22 6 Daan van Oirschot Nieuwelingen 24536 00:14,745
23 23 Imke v.d. Zwart Nwl-Meisjes   00:14,754
24 74 Tyler Eyk Cat. 5 24012 00:14,771
25 79 Jules   van Neer Cat. 5 24205 00:14,906
26 32 Lean Booy Cat. 7 24254 00:14,966
27 62 Collin Westbroek Cat. 6 24429 00:14,977
28 55 Marit Koene Cat. 6 64066 00:15,036
29 44 Lance Venema Cat. 7 25427 00:15,044
30 37 Siemen Hooiveld Cat. 7 24033 00:15,077
31 58 Nina Oolders Cat. 6 64241 00:15,129
32 80 Ruben Weijers Cat. 5 24409 00:15,342
33 56 Loïs Kuiper Cat. 6 64196 00:15,366
34 77 Max de Lincel Cat. 5 24394 00:15,510
35 72 Pascal Cutler Cat. 5 24683 00:15,542

 

 

 

 

 

Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr Tijd
36 82 Jade Wuurman Cat. 5 64271 00:15,626
37 51 Floris Demuyt Cat. 6 24354 00:15,645
38 60 Liam van Os Cat. 6 24307 00:15,669
39 20 Rivkah Kroesbergen Nwl-Meisjes 64032 00:15,950
40 66 llija Bosschieter Cat. 6 24705 00:15,958
41 113 Andries Knapen Cat. 3 24215 00:15,962
42 18 Lisa van de Kamp Nwl-Meisjes 64019 00:16,110
43 116 Dylan Rijnders Cat. 3 24077 00:16,145
44 59 Levi Oord Cat. 6 24602 00:16,147
45 54 Roos Huijbers Cat. 6 64101 00:16,181
46 63 Liam   Witte Cat. 6 25285 00:16,229
47 53 Esra Goossens Cat. 6 64010 00:16,264
48 52 Esmée Ellermann Cat. 6 64361 00:16,277
49 81 Ruben Willemsen Cat. 5 24449 00:16,320
50 97 Suzanne   Mulder Cat. 4 64188 00:16,365
51 64 Duco van der Zwart Cat. 6 24259 00:16,427
52 65 Staf de Bode Cat. 6   00:16,461
53 35 Fabian Groenhuizen Cat. 7 24642 00:16,562
54 94 Evi de Jonge Cat. 4 64396 00:16,688
55 83 Kaj Zielstra Cat. 5 24564 00:16,748
56 38 Sil Keur Cat. 7 24741 00:16,773
57 112 Amy Grosz Cat. 3 64033 00:16,774
58 67 Mauro Ambrawo Cat. 6 24116 00:16,863
59 93 Floris van Hartskamp Cat. 4 24413 00:16,913
60 75 Jasmijn van Hellemondt Cat. 5 64211 00:16,914
61 71 Mees Bassa Cat. 5 24377 00:17,066
62 57 Ruben Medendorp Cat. 6 25064 00:17,303
63 73 Lucas Demuyt Cat. 5 24356 00:17,327
64 96 Akira Koolbergen Cat. 4 64006 00:17,328
65 115 Cas Metten Cat. 3 24408 00:17,363
66 118 Pieter Westbroek Cat. 3 24430 00:17,546
67 78 Quint Segboer Cat. 5   00:17,582
68 119 Brit Jeucken Cat. 3   00:17,625
69 111 Laurens Dijkstra Cat. 3 25232 00:17,852
70 114 Filippo van Loo Cat. 3 25290 00:18,106
71 99 Marnix Veen Cat. 4 24402 00:18,288
72 117 Hanne Stukker Cat. 3 64458 00:18,528
73 91 Linn Berentsen Cat. 4 64013 00:19,026
74 95 Lieke Kluin Cat. 4   00:19,908
75 98 Tiemo Schreur Cat. 4 25010 00:20,192
76 92 Bliss Goossens Cat. 4 64011 00:23,091

 

 

 

 

KAMPFSPRINT 1e serie
Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
1 1 95 Lieke Kluin Cat. 4  
2 98 Tiemo Schreur Cat. 4 25010
3 91 Linn Berentsen Cat. 4 64013
4 92 Bliss Goossens Cat. 4 64011

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
2 1 111 Laurens Dijkstra Cat. 3 25232
2 114 Filippo van Loo Cat. 3 25290
3 117 Hanne Stukker Cat. 3 64458
4 99 Marnix Veen Cat. 4 24402
5 78 Quint Segboer Cat. 5  
6 119 Brit Jeucken Cat. 3  
Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
3 1 57 Ruben Medendorp Cat. 6 25064
2 71 Mees Bassa Cat. 5 24377
3 73 Lucas Demuyt Cat. 5 24356
4 115 Cas Metten Cat. 3 24408
5 96 Akira Koolbergen Cat. 4 64006
6 118 Pieter Westbroek Cat. 3 24430
Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
4 1 38 Sil Keur Cat. 7 24741
2 75 Jasmijn van Hellemondt Cat. 5 64211
3 67 Mauro Ambrawo Cat. 6 24116
4 93 Floris van Hartskamp Cat. 4 24413
5 112 Amy Grosz Cat. 3 64033
6 83 Kaj Zielstra Cat. 5 24564
Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
5 1 65 Staf de Bode Cat. 6  
2 35 Fabian Groenhuizen Cat. 7 24642
3 94 Evi de Jonge Cat. 4 64396
4 64 Duco van der Zwart Cat. 6 24259
5 97 Suzanne   Mulder Cat. 4 64188
6 81 Ruben Willemsen Cat. 5 24449
 
Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
6 1 59 Levi Oord Cat. 6 24602
2 63 Liam   Witte Cat. 6 25285
3 54 Roos Huijbers Cat. 6 64101
4 116 Dylan Rijnders Cat. 3 24077
5 52 Esmée Ellermann Cat. 6 64361
6 53 Esra Goossens Cat. 6 64010
Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
7 1 51 Floris Demuyt Cat. 6 24354
2 60 Liam van Os Cat. 6 24307
3 20 Rivkah Kroesbergen Nwl-Meisjes 64032
4 18 Lisa van de Kamp Nwl-Meisjes 64019
5 66 llija Bosschieter Cat. 6 24705
6 113 Andries Knapen Cat. 3 24215

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
8 1 58 Nina Oolders Cat. 6 64241
2 77 Max de Lincel Cat. 5 24394
3 56 Loïs Kuiper Cat. 6 64196
4 82 Jade Wuurman Cat. 5 64271
5 80 Ruben Weijers Cat. 5 24409
6 72 Pascal Cutler Cat. 5 24683

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
9 1 44 Lance Venema Cat. 7 25427
2 55 Marit Koene Cat. 6 64066
3 32 Lean Booy Cat. 7 24254
4 79 Jules   van Neer Cat. 5 24205
5 37 Siemen Hooiveld Cat. 7 24033
6 62 Collin Westbroek Cat. 6 24429

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
10 1 45 Jens Versteeg Cat. 7 24357
2 15 Imme Arink Nwl-Meisjes 64015
3 6 Daan van Oirschot Nieuwelingen 24536
4 16 Noëlle Booy Nwl-Meisjes 64095
5 23 Imke v.d. Zwart Nwl-Meisjes  
6 74 Tyler Eyk Cat. 5 24012

 

 

 

 

 

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
11 1 3 Leonardo van Driel Nieuwelingen 23194
2 17 Emma Hoolwerf Nwl-Meisjes 64228
3 5 Maurits Neele Nieuwelingen 25503
4 31 Stijn Berentsen Cat. 7 24032
5 40 Lars Lakeman Cat. 7 24078
6 4 Daan Droog Nieuwelingen 23182

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
12 1 50 Martijn Azantinlow Cat. 6 24438
2 43 Robin Schol Cat. 7  
3 8 Rik van der Wal Nieuwelingen 23085
4 2 Marijn Dingemans Nieuwelingen 25422
5 7 Quinn Quadvlieg Nieuwelingen 24106
6 61 Jan van Schaik Cat. 6 24682

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
13 1 33 Thomas Engelhard Cat. 7 24098
2 39 Chris Kisters Cat. 7 24040
3 42 Axel Roks Cat. 7 24404
4 41 Martijn Mulder Cat. 7 24546
5 46 Jesse de Vries Cat. 7 24088
6 1 Yannick van den Berg Nieuwelingen 23017

 

 

 

 

KAMPFSPRINT 2e serie
Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
1 1 78 Quint Segboer Cat. 5  
2 119 Brit Jeucken Cat. 3  
3 91 Linn Berentsen Cat. 4 64013
4 92 Bliss Goossens Cat. 4 64011

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
2 1 96 Akira Koolbergen Cat. 4 64006
2 118 Pieter Westbroek Cat. 3 24430
3 99 Marnix Veen Cat. 4 24402
4 95 Lieke Kluin Cat. 4  
5 117 Hanne Stukker Cat. 3 64458
6 98 Tiemo Schreur Cat. 4 25010

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
3 1 73 Lucas Demuyt Cat. 5 24356
2 83 Kaj Zielstra Cat. 5 24564
3 115 Cas Metten Cat. 3 24408
4 111 Laurens Dijkstra Cat. 3 25232
5 112 Amy Grosz Cat. 3 64033
6 114 Filippo van Loo Cat. 3 25290

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
4 1 81 Ruben Willemsen Cat. 5 24449
2 57 Ruben Medendorp Cat. 6 25064
3 97 Suzanne   Mulder Cat. 4 64188
4 93 Floris van Hartskamp Cat. 4 24413
5 71 Mees Bassa Cat. 5 24377
6 67 Mauro Ambrawo Cat. 6 24116

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
5 1 38 Sil Keur Cat. 7 24741
2 52 Esmée Ellermann Cat. 6 64361
3 64 Duco van der Zwart Cat. 6 24259
4 75 Jasmijn van Hellemondt Cat. 5 64211
5 53 Esra Goossens Cat. 6 64010
6 94 Evi de Jonge Cat. 4 64396

 

 

 

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
6 1 35 Fabian Groenhuizen Cat. 7 24642
2 66 llija Bosschieter Cat. 6 24705
3 65 Staf de Bode Cat. 6  
4 54 Roos Huijbers Cat. 6 64101
5 116 Dylan Rijnders Cat. 3 24077
6 113 Andries Knapen Cat. 3 24215

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
7 1 59 Levi Oord Cat. 6 24602
2 63 Liam   Witte Cat. 6 25285
3 80 Ruben Weijers Cat. 5 24409
4 18 Lisa van de Kamp Nwl-Meisjes 64019
5 20 Rivkah Kroesbergen Nwl-Meisjes 64032
6 72 Pascal Cutler Cat. 5 24683

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
8 1 62 Collin Westbroek Cat. 6 24429
2 60 Liam van Os Cat. 6 24307
3 37 Siemen Hooiveld Cat. 7 24033
4 56 Loïs Kuiper Cat. 6 64196
5 51 Floris Demuyt Cat. 6 24354
6 82 Jade Wuurman Cat. 5 64271

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
9 1 58 Nina Oolders Cat. 6 64241
2 77 Max de Lincel Cat. 5 24394
3 32 Lean Booy Cat. 7 24254
4 23 Imke v.d. Zwart Nwl-Meisjes  
5 74 Tyler Eyk Cat. 5 24012
6 79 Jules   van Neer Cat. 5 24205

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
10 1 44 Lance Venema Cat. 7 25427
2 6 Daan van Oirschot Nieuwelingen 24536
3 55 Marit Koene Cat. 6 64066
4 40 Lars Lakeman Cat. 7 24078
5 4 Daan Droog Nieuwelingen 23182
6 16 Noëlle Booy Nwl-Meisjes 64095

 

 

 

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
11 1 7 Quinn Quadvlieg Nieuwelingen 24106
2 31 Stijn Berentsen Cat. 7 24032
3 15 Imme Arink Nwl-Meisjes 64015
4 5 Maurits Neele Nieuwelingen 25503
5 45 Jens Versteeg Cat. 7 24357
6 61 Jan van Schaik Cat. 6 24682

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
12 1 8 Rik van der Wal Nieuwelingen 23085
2 1 Yannick van den Berg Nieuwelingen 23017
3 17 Emma Hoolwerf Nwl-Meisjes 64228
4 3 Leonardo van Driel Nieuwelingen 23194
5 46 Jesse de Vries Cat. 7 24088
6 2 Marijn Dingemans Nieuwelingen 25422

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
13 1 42 Axel Roks Cat. 7 24404
2 39 Chris Kisters Cat. 7 24040
3 33 Thomas Engelhard Cat. 7 24098
4 50 Martijn Azantinlow Cat. 6 24438
5 41 Martijn Mulder Cat. 7 24546
6 43 Robin Schol Cat. 7  

 

 

 

 

KAMPFSPRINT 3e serie
Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
1 1 117 Hanne Stukker Cat. 3 64458
2 91 Linn Berentsen Cat. 4 64013
3 98 Tiemo Schreur Cat. 4 25010
4 92 Bliss Goossens Cat. 4 64011

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
2 1 78 Quint Segboer Cat. 5  
2 112 Amy Grosz Cat. 3 64033
3 119 Brit Jeucken Cat. 3  
4 95 Lieke Kluin Cat. 4  
5 114 Filippo van Loo Cat. 3 25290
6 99 Marnix Veen Cat. 4 24402

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
3 1 67 Mauro Ambrawo Cat. 6 24116
2 71 Mees Bassa Cat. 5 24377
3 118 Pieter Westbroek Cat. 3 24430
4 111 Laurens Dijkstra Cat. 3 25232
5 115 Cas Metten Cat. 3 24408
6 96 Akira Koolbergen Cat. 4 64006

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
4 1 53 Esra Goossens Cat. 6 64010
2 94 Evi de Jonge Cat. 4 64396
3 97 Suzanne   Mulder Cat. 4 64188
4 73 Lucas Demuyt Cat. 5 24356
5 93 Floris van Hartskamp Cat. 4 24413
6 83 Kaj Zielstra Cat. 5 24564

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
5 1 75 Jasmijn van Hellemondt Cat. 5 64211
2 116 Dylan Rijnders Cat. 3 24077
3 64 Duco van der Zwart Cat. 6 24259
4 57 Ruben Medendorp Cat. 6 25064
5 81 Ruben Willemsen Cat. 5 24449
6 113 Andries Knapen Cat. 3 24215

 

 

 

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
6 1 38 Sil Keur Cat. 7 24741
2 54 Roos Huijbers Cat. 6 64101
3 52 Esmée Ellermann Cat. 6 64361
4 72 Pascal Cutler Cat. 5 24683
5 20 Rivkah Kroesbergen Nwl-Meisjes 64032
6 65 Staf de Bode Cat. 6  

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
7 1 56 Loïs Kuiper Cat. 6 64196
2 82 Jade Wuurman Cat. 5 64271
3 80 Ruben Weijers Cat. 5 24409
4 18 Lisa van de Kamp Nwl-Meisjes 64019
5 66 llija Bosschieter Cat. 6 24705
6 35 Fabian Groenhuizen Cat. 7 24642

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
8 1 51 Floris Demuyt Cat. 6 24354
2 59 Levi Oord Cat. 6 24602
3 74 Tyler Eyk Cat. 5 24012
4 63 Liam   Witte Cat. 6 25285
5 37 Siemen Hooiveld Cat. 7 24033
6 79 Jules   van Neer Cat. 5 24205

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
9 1 4 Daan Droog Nieuwelingen 23182
2 32 Lean Booy Cat. 7 24254
3 16 Noëlle Booy Nwl-Meisjes 64095
4 23 Imke v.d. Zwart Nwl-Meisjes  
5 62 Collin Westbroek Cat. 6 24429
6 60 Liam van Os Cat. 6 24307

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
10 1 61 Jan van Schaik Cat. 6 24682
2 45 Jens Versteeg Cat. 7 24357
3 40 Lars Lakeman Cat. 7 24078
4 55 Marit Koene Cat. 6 64066
5 58 Nina Oolders Cat. 6 64241
6 77 Max de Lincel Cat. 5 24394

 

 

 

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
11 1 15 Imme Arink Nwl-Meisjes 64015
2 44 Lance Venema Cat. 7 25427
3 6 Daan van Oirschot Nieuwelingen 24536
4 2 Marijn Dingemans Nieuwelingen 25422
5 5 Maurits Neele Nieuwelingen 25503
6 46 Jesse de Vries Cat. 7 24088

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
12 1 41 Martijn Mulder Cat. 7 24546
2 7 Quinn Quadvlieg Nieuwelingen 24106
3 17 Emma Hoolwerf Nwl-Meisjes 64228
4 31 Stijn Berentsen Cat. 7 24032
5 3 Leonardo van Driel Nieuwelingen 23194
6 43 Robin Schol Cat. 7  

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
13 1 33 Thomas Engelhard Cat. 7 24098
2 8 Rik van der Wal Nieuwelingen 23085
3 50 Martijn Azantinlow Cat. 6 24438
4 42 Axel Roks Cat. 7 24404
5 39 Chris Kisters Cat. 7 24040
6 1 Yannick van den Berg Nieuwelingen 23017

 

 

 

 

KAMPFSPRINT 4e serie
Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
1 1 99 Marnix Veen Cat. 4 24402
2 114 Filippo van Loo Cat. 3 25290
3 98 Tiemo Schreur Cat. 4 25010
4 92 Bliss Goossens Cat. 4 64011

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
2 1 115 Cas Metten Cat. 3 24408
2 95 Lieke Kluin Cat. 4  
3 119 Brit Jeucken Cat. 3  
4 117 Hanne Stukker Cat. 3 64458
5 96 Akira Koolbergen Cat. 4 64006
6 91 Linn Berentsen Cat. 4 64013

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
3 1 93 Floris van Hartskamp Cat. 4 24413
2 78 Quint Segboer Cat. 5  
3 118 Pieter Westbroek Cat. 3 24430
4 111 Laurens Dijkstra Cat. 3 25232
5 83 Kaj Zielstra Cat. 5 24564
6 112 Amy Grosz Cat. 3 64033

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
4 1 81 Ruben Willemsen Cat. 5 24449
2 67 Mauro Ambrawo Cat. 6 24116
3 73 Lucas Demuyt Cat. 5 24356
4 113 Andries Knapen Cat. 3 24215
5 71 Mees Bassa Cat. 5 24377
6 97 Suzanne   Mulder Cat. 4 64188

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
5 1 65 Staf de Bode Cat. 6  
2 64 Duco van der Zwart Cat. 6 24259
3 57 Ruben Medendorp Cat. 6 25064
4 94 Evi de Jonge Cat. 4 64396
5 20 Rivkah Kroesbergen Nwl-Meisjes 64032
6 53 Esra Goossens Cat. 6 64010

 

 

 

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
6 1 35 Fabian Groenhuizen Cat. 7 24642
2 66 llija Bosschieter Cat. 6 24705
3 52 Esmée Ellermann Cat. 6 64361
4 72 Pascal Cutler Cat. 5 24683
5 75 Jasmijn van Hellemondt Cat. 5 64211
6 116 Dylan Rijnders Cat. 3 24077

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
7 1 37 Siemen Hooiveld Cat. 7 24033
2 38 Sil Keur Cat. 7 24741
3 80 Ruben Weijers Cat. 5 24409
4 18 Lisa van de Kamp Nwl-Meisjes 64019
5 79 Jules   van Neer Cat. 5 24205
6 54 Roos Huijbers Cat. 6 64101

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
8 1 74 Tyler Eyk Cat. 5 24012
2 60 Liam van Os Cat. 6 24307
3 56 Loïs Kuiper Cat. 6 64196
4 82 Jade Wuurman Cat. 5 64271
5 62 Collin Westbroek Cat. 6 24429
6 63 Liam   Witte Cat. 6 25285

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
9 1 16 Noëlle Booy Nwl-Meisjes 64095
2 59 Levi Oord Cat. 6 24602
3 77 Max de Lincel Cat. 5 24394
4 23 Imke v.d. Zwart Nwl-Meisjes  
5 51 Floris Demuyt Cat. 6 24354
6 58 Nina Oolders Cat. 6 64241

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
10 1 46 Jesse de Vries Cat. 7 24088
2 5 Maurits Neele Nieuwelingen 25503
3 32 Lean Booy Cat. 7 24254
4 4 Daan Droog Nieuwelingen 23182
5 40 Lars Lakeman Cat. 7 24078
6 55 Marit Koene Cat. 6 64066

 

 

 

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
11 1 2 Marijn Dingemans Nieuwelingen 25422
2 3 Leonardo van Driel Nieuwelingen 23194
3 61 Jan van Schaik Cat. 6 24682
4 45 Jens Versteeg Cat. 7 24357
5 43 Robin Schol Cat. 7  
6 6 Daan van Oirschot Nieuwelingen 24536

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
12 1 1 Yannick van den Berg Nieuwelingen 23017
2 39 Chris Kisters Cat. 7 24040
3 31 Stijn Berentsen Cat. 7 24032
4 17 Emma Hoolwerf Nwl-Meisjes 64228
5 15 Imme Arink Nwl-Meisjes 64015
6 44 Lance Venema Cat. 7 25427

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
13 1 42 Axel Roks Cat. 7 24404
2 33 Thomas Engelhard Cat. 7 24098
3 7 Quinn Quadvlieg Nieuwelingen 24106
4 41 Martijn Mulder Cat. 7 24546
5 8 Rik van der Wal Nieuwelingen 23085
6 50 Martijn Azantinlow Cat. 6 24438

 

 

 

 

TOTAAL UITSLAGEN SPRINTWEDSTRIJDEN

Plaats Nr. Naam Categorie Licentienr
1 42 Axel Roks Cat. 7 24404
2 33 Thomas Engelhard Cat. 7 24098
3 7 Quinn Quadvlieg Nieuwelingen 24106
4 41 Martijn Mulder Cat. 7 24546
5 8 Rik van der Wal Nieuwelingen 23085
6 50 Martijn Azantinlow Cat. 6 24438
7 1 Yannick van den Berg Nieuwelingen 23017
8 39 Chris Kisters Cat. 7 24040
9 31 Stijn Berentsen Cat. 7 24032
10 17 Emma Hoolwerf Nwl-Meisjes 64228
11 15 Imme Arink Nwl-Meisjes 64015
12 44 Lance Venema Cat. 7 25427
13 2 Marijn Dingemans Nieuwelingen 25422
14 3 Leonardo van Driel Nieuwelingen 23194
15 61 Jan van Schaik Cat. 6 24682
16 45 Jens Versteeg Cat. 7 24357
17 43 Robin Schol Cat. 7  
18 6 Daan van Oirschot Nieuwelingen 24536
19 46 Jesse de Vries Cat. 7 24088
20 5 Maurits Neele Nieuwelingen 25503
21 32 Lean Booy Cat. 7 24254
22 4 Daan Droog Nieuwelingen 23182
23 40 Lars Lakeman Cat. 7 24078
24 55 Marit Koene Cat. 6 64066
25 16 Noëlle Booy Nwl-Meisjes 64095
26 59 Levi Oord Cat. 6 24602
27 77 Max de Lincel Cat. 5 24394
28 23 Imke v.d. Zwart Nwl-Meisjes  
29 51 Floris Demuyt Cat. 6 24354
30 58 Nina Oolders Cat. 6 64241
31 74 Tyler Eyk Cat. 5 24012
32 60 Liam van Os Cat. 6 24307
33 56 Loïs Kuiper Cat. 6 64196
34 82 Jade Wuurman Cat. 5 64271
35 62 Collin Westbroek Cat. 6 24429

 

 

 

 

 

36 63 Liam   Witte Cat. 6 25285
37 37 Siemen Hooiveld Cat. 7 24033
38 38 Sil Keur Cat. 7 24741
39 80 Ruben Weijers Cat. 5 24409
40 18 Lisa van de Kamp Nwl-Meisjes 64019
41 79 Jules   van Neer Cat. 5 24205
42 54 Roos Huijbers Cat. 6 64101
43 35 Fabian Groenhuizen Cat. 7 24642
44 66 llija Bosschieter Cat. 6 24705
45 52 Esmée Ellermann Cat. 6 64361
46 72 Pascal Cutler Cat. 5 24683
47 75 Jasmijn van Hellemondt Cat. 5 64211
48 116 Dylan Rijnders Cat. 3 24077
49 65 Staf de Bode Cat. 6  
50 64 Duco van der Zwart Cat. 6 24259
51 57 Ruben Medendorp Cat. 6 25064
52 94 Evi de Jonge Cat. 4 64396
53 20 Rivkah Kroesbergen Nwl-Meisjes 64032
54 53 Esra Goossens Cat. 6 64010
55 81 Ruben Willemsen Cat. 5 24449
56 67 Mauro Ambrawo Cat. 6 24116
57 73 Lucas Demuyt Cat. 5 24356
58 113 Andries Knapen Cat. 3 24215
59 71 Mees Bassa Cat. 5 24377
60 97 Suzanne   Mulder Cat. 4 64188
61 93 Floris van Hartskamp Cat. 4 24413
62 78 Quint Segboer Cat. 5  
63 118 Pieter Westbroek Cat. 3 24430
64 111 Laurens Dijkstra Cat. 3 25232
65 83 Kaj Zielstra Cat. 5 24564
66 112 Amy Grosz Cat. 3 64033
67 115 Cas Metten Cat. 3 24408
68 95 Lieke Kluin Cat. 4  
69 119 Brit Jeucken Cat. 3  
70 117 Hanne Stukker Cat. 3 64458
71 96 Akira Koolbergen Cat. 4 64006
72 91 Linn Berentsen Cat. 4 64013
73 99 Marnix Veen Cat. 4 24402
74 114 Filippo van Loo Cat. 3 25290
75 98 Tiemo Schreur Cat. 4 25010
76 92 Bliss Goossens Cat. 4 64011

 

Categorie 3 99=dns Amsterdam 14-10-2018 Alkmaar 3-11-2018 Apeldoorn 17-11-2018 Apeldoorn 1-12-2018 Apeldoorn 8-12-2018 Totaal punten Aantal deelnames
Plaats Naam Woonplaats Scr Pnt Temp Tot Scr Pnt Temp Tot Afv Pnt Tot R1 Pnt Onb Tot Sprint Tot    
1 Dylan   Rijnders Lage Zwaluwe 1 2 1 4 2 1 1 4 1 1 2 1 1 1 3 1 1 14 5
2 Filippo van Loo Amsterdam 2 1 2 5 1 4 3 8 2 2 4 3 4 4 11 9 9 37 5
3 Cas Metten Geldrop 5 5 3 13 3 3 4 10 5 4 9 4 5 5 14 6 6 52 5
4 Pieter Westbroek Sint Pancras 3 3 5 11 5 5 2 12 7 6 13 99 99 99 297 3 3 336 4
5 Hanne Stukker Apeldoorn 99 99 99 297 6 6 6 18 4 7 11 6 7 7 20 8 8 354 4
6 Amy Grosz Zevenhuizen 4 4 4 12 99 99 99 297 99 99 198 5 2 3 10 5 5 522 3
7 Andries Knapen Esch 99 99 99 297 99 99 99 297 3 3 6 2 3 2 7 2 2 609 3
8 Laurens Dijkstra Woerden 99 99 99 297 4 2 5 11 99 99 198 99 99 99 297 4 4 807 2
9 Britt Jeucken 99 99 99 297 99 99 99 297 99 99 198 7 6 6 19 7 7 818 2
10 Filijn DeMuyt Boekel 99 99 99 297 99 99 99 297 6 5 11 99 99 99 297 99 99 1001 1
Categorie 4 99=dns Amsterdam 14-10-2018 Alkmaar 3-11-2018 Apeldoorn 17-11-2018 Apeldoorn 1-12-2018 Apeldoorn 8-12-2018 Totaal punten Aantal deelnames
Plaats Naam Woonplaats Scr Pnt Temp Tot Scr Pnt Temp Tot Afv Pnt Tot R1 Pnt Onb Tot Sprint Tot    
1 Suzanne Mulder Epe 1 1 1 3 2 2 1 5 2 2 4 1 2 2 5 2 2 19 5
2 Floris van Hartskamp Apeldoorn 3 3 3 9 4 5 3 12 4 4 8 4 4 4 12 3 3 44 5
3 Linn Berentsen Groenlo 4 4 4 12 6 4 5 15 8 6 14 6 5 6 17 6 6 64 5
4 Evi de Jonge ‘s-Gravendeel 2 2 2 6 99 99 99 297 5 3 8 3 3 3 9 1 1 321 4
5 Maureen Abma Wolvega 99 99 99 297 1 1 2 4 1 1 2 2 1 1 4 99 99 406 3
6 Akira   Koolbergen Krommenie 99 99 99 297 3 3 4 10 3 5 8 99 99 99 297 5 5 617 3
7 Tiemo Schreur Apeldoorn 99 99 99 297 7 6 6 19 6 7 13 99 99 99 297 8 8 634 3
8 Lieke Kluin 99 99 99 297 99 99 99 297 99 99 198 5 6 5 16 4 4 812 2
9 Jeannot de Betuë Oudesluis 99 99 99 297 5 7 7 19 99 99 198 99 99 99 297 99 99 910 1
10 Marnix Veen Apeldoorn 99 99 99 297 99 99 99 297 7 8 15 99 99 99 297 7 7 913 1
11 Bliss Goossens 99 99 99 297 99 99 99 297 99 99 198 99 99 99 297 9 9 1098 1
Categorie 5 99=dns Amsterdam 14-10-2018 Alkmaar 3-11-2018 Apeldoorn 17-11-2018 Apeldoorn 1-12-2018 Apeldoorn 8-12-2018 Totaal punten Aantal deelnames
Plaats Naam Woonplaats Scr Pnt Temp Tot Scr Pnt Temp Tot Afv Pnt Tot R1 Pnt Onb Tot Sprint Tot    
1 Tyler   Eyk Amsterdam 1 1 1 3 1 1 2 4 1 1 2 1 1 1 3 2 2 14 5
2 Max de Lincel Voorschoten 2 2 3 7 2 3 1 6 2 2 4 2 2 2 6 1 1 24 5
3 Ruben Weijers Apeldoorn 8 4 9 21 6 7 7 20 11 6 17 7 4 9 20 4 4 82 5
4 Mees Bassa Noordeloos 5 5 8 18 7 9 5 21 3 12 15 6 7 8 21 10 10 85 5
5 Pascal Cutler Amsterdam 11 11 11 33 10 4 8 22 6 10 16 12 8 3 23 6 6 100 5
6 Ruben Willemsen Apeldoorn 6 9 10 25 8 8 9 25 8 8 16 8 12 7 27 8 8 101 5
7 Quint Segboer Apeldoorn 9 13 13 35 9 10 10 29 12 9 21 13 9 10 32 11 11 128 5
8 Victor Kroesbergen Ede 4 7 5 16 4 6 3 13 13 3 16 11 5 5 21 99 99 165 5
9 Jade Wuurman Limmen 99 99 99 297 5 5 6 16 5 4 9 4 6 6 16 3 3 341 4
10 Jasmijn van Hellemond Apeldoorn 12 10 6 28 99 99 99 297 9 13 22 10 10 11 31 7 7 385 4
11 Esmee de Rijk Nieuwkoop 3 3 4 10 3 2 4 9 99 99 198 99 99 99 297 99 99 613 3
12 Kaj Zielstra Apeldoorn 99 99 99 297 99 99 99 297 10 5 15 5 11 13 29 12 12 650 3
13 Dico van Os Berkel en Rodenrijs 10 8 7 25 99 99 99 297 99 99 198 9 13 12 34 99 99 653 2
14 Devlin Feys Ingelmunster 7 6 2 15 99 99 99 297 4 7 11 99 99 99 297 99 99 719 2
15 Jules van Neer 99 99 99 297 99 99 99 297 99 99 198 3 3 4 10 5 5 807 2
16 Lucas Demuyt Boekel 99 99 99 297 99 99 99 297 7 11 18 99 99 99 297 9 9 918 2
Categorie 6 99=dns Amsterdam 14-10-2018 Alkmaar 3-11-2018 Apeldoorn 17-11-2018 Apeldoorn 1-12-2018 Apeldoorn 8-12-2018 Totaal punten Aantal deelnames
Plaats Naam Woonplaats Scr Pnt Temp Tot Scr Pnt Temp Tot Afv Pnt Tot R1 Pnt Onb Tot Sprint Tot    
1 Martijn Azantinlow Tilburg 1 3 3 7 1 1 1 3 4 1 5 1 1 1 3 1 1 19 5
2 Jan van Schaik Amsterdam 5 2 4 11 2 3 3 8 2 3 5 3 2 2 7 2 2 33 5
3 Nina Oolders Scheemda 3 9 13 25 4 6 4 14 9 7 16 4 5 3 12 6 6 73 5
4 Marit Koene Poeldijk 14 12 14 40 5 4 7 16 13 5 18 8 3 7 18 3 3 95 5
5 Floris de Demuyt Boekel 10 7 7 24 9 11 10 30 8 11 19 9 9 4 22 5 5 100 5
6 Mauro Ambrawo Apeldoorn 17 16 17 50 16 16 16 48 17 18 35 12 13 11 36 18 18 187 5
7 Liam Witte Texel 12 5 5 22 7 7 8 22 99 99 198 5 4 6 15 10 10 267 4
8 Liam van Os Berken en Rodenrijs 4 10 9 23 99 99 99 297 12 10 22 6 7 8 21 7 7 370 4
9 Levi Oord Apeldoorn 99 99 99 297 14 12 14 40 14 8 22 7 8 5 20 4 4 383 4
10 Collin Westbroek Sint Pancras 9 13 6 28 10 9 15 34 5 12 17 99 99 99 297 9 9 385 4
11 Esmee Ellerman Emmen 11 15 12 38 13 15 12 40 11 6 17 99 99 99 297 13 13 405 4
12 Duco de  Zwart Alphen ad Rijn 13 14 15 42 15 10 11 36 7 13 20 99 99 99 297 15 15 410 4
13 Joeri Schaper Bergen 2 1 1 4 3 2 2 7 1 2 3 99 99 99 297 99 99 410 3
14 Stan Smit Wervershoof 6 4 2 12 8 5 5 18 3 9 12 99 99 99 297 99 99 438 3
15 Roos Huijbers Tilburg 99 99 99 297 99 99 99 297 10 14 24 10 10 10 30 11 11 659 3
16 Thomas Jonker Heemskerk 15 11 11 37 11 8 9 28 99 99 198 99 99 99 297 99 99 659 2
17 Mika van Os Berkel en Rodenrijs 16 17 16 49 99 99 99 297 99 99 198 13 11 12 36 99 99 679 2
18 Zoë   van Velzen Waddinxveen 99 99 99 297 6 13 6 25 6 4 10 99 99 99 297 99 99 728 2
19 Silje Bader Warmenhuizen 99 99 99 297 12 14 13 39 16 16 32 99 99 99 297 99 99 764 2
20 Lois Kuiper 99 99 99 297 99 99 99 297 99 99 198 2 6 9 17 8 8 817 2
21 Ruben Medendorp 99 99 99 297 99 99 99 297 99 99 198 11 12 13 36 16 16 844 2
22 Esra Goossens Borculo 99 99 99 297 99 99 99 297 18 17 35 99 99 99 297 17 17 943 2
23 Casper van Hartskamp Apeldoorn 7 6 10 23 99 99 99 297 99 99 198 99 99 99 297 99 99 914 1
24 Stijn Wierda Heerhugowaard 8 8 8 24 99 99 99 297 99 99 198 99 99 99 297 99 99 915 1
25 Staf de Bode 99 99 99 297 99 99 99 297 15 15 30 99 99 99 297 14 14 935 1
26 Ilija Bosschieter 99 99 99 297 99 99 99 297 99 99 198 99 99 99 297 12 12 1101 1
Categorie 7 99=dns Amsterdam 14-10-2018 Alkmaar 3-11-2018 Apeldoorn 17-11-2018 Apeldoorn 1-12-2018 Apeldoorn 8-12-2018 Totaal punten Aantal deelnames
Plaats Naam Woonplaats Scr Pnt Temp Tot Scr Pnt Temp Tot Afv Pnt Tot R1 200 Spr Tot Sprint Tot    
1 Axel   Roks Sint Willibrord 2 1 1 4 1 1 3 5 5 2 7 3 1 1 5 1 1 22 5
2 Martijn Mulder Epe 3 2 2 7 2 2 4 8 1 3 4 1 4 3 8 3 3 30 5
3 Chris Kisters Nuenen 6 6 4 16 3 3 2 8 3 1 4 2 3 2 7 4 4 39 5
4 Thomas Engelhard Den Haag 1 5 3 9 4 6 1 11 7 5 12 6 2 4 12 2 2 46 5
5 Stijn Berentsen Groenlo 8 7 5 20 11 5 10 26 2 7 9 4 6 5 15 5 5 75 5
6 Jesse de Vries Hoofddorp 10 9 6 25 7 4 5 16 11 9 20 9 5 6 20 9 9 90 5
7 Lance Venema Heerhugowaard 9 10 11 30 12 7 6 25 6 4 10 8 10 9 27 6 6 98 5
8 Jens Versteeg Amsterdam 12 11 12 35 10 8 7 25 8 16 24 5 8 8 21 7 7 112 5
9 Lean Booy Berkel en Rodenrijs 99 99 99 297 13 13 12 38 13 12 25 11 9 14 34 10 10 404 4
10 Sil Keur Zwolle 11 12 10 33 99 99 99 297 12 15 27 15 16 13 44 13 13 414 3
11 Siemen Hooiveld Berghem 16 16 13 45 99 99 99 297 9 18 27 10 11 12 33 12 12 414 4
12 Fabian Groenhuizen Apeldoorn 15 13 16 44 99 99 99 297 14 13 27 16 14 15 45 14 14 427 4
13 Thijmen Groen Den Haag 5 4 7 16 99 99 99 297 4 6 10 7 12 11 30 99 99 452 3
14 Robin Schol Heerhugowaard 99 99 99 297 14 12 13 39 15 10 25 13 99 99 211 8 8 580 3
15 Lars Lakeman Venhuizen 99 99 99 297 8 11 8 27 16 11 27 99 99 99 297 11 11 659 3
16 Dirk Darding Maastricht 4 8 8 20 5 9 11 25 99 99 198 99 99 99 297 99 99 639 2
17 Daan de Jong 99 99 99 297 6 10 9 25 10 8 18 99 99 99 297 99 99 736 2
18 Steven Kluft 99 99 99 297 99 99 99 297 19 19 38 12 7 7 26 99 99 757 2
19 Roel Hendriks Velp 99 99 99 297 99 99 99 297 17 14 31 14 15 16 45 99 99 769 2
20 Tobias Kool Purmerend 7 3 9 19 99 99 99 297 99 21 120 99 99 99 297 99 99 832 2
21 Hugo Beishuizen Diepenveen 99 99 99 297 99 99 99 297 18 20 38 99 13 10 122 99 99 853 1
22 Lance Meijers Baarn 13 14 14 41 99 99 99 297 99 99 198 99 99 99 297 99 99 932 1
23 Jules Segboer Apeldoorn 99 99 99 297 15 14 14 43 99 99 198 99 99 99 297 99 99 934 1
24 Boet van Bavel Apeldoorn 14 15 15 44 99 99 99 297 99 99 198 99 99 99 297 99 99 935 1
25 Ryan Gal Neede 99 99 99 297 99 99 99 297 20 17 37 99 99 99 297 99 99 1027 1
26 Jeffrey Zwart Haarlem 99 99 99 297 99 99 99 297 99 22 121 99 99 99 297 99 99 1111 1
27 Mika Koelewijn Nijkerk 99 99 99 297 99 99 99 297 99 23 122 99 99 99 297 99 99 1112 1
Nieuwelingen meisjes 99=dns Amsterdam 14-10-2018 Alkmaar 3-11-2018 Apeldoorn 17-11-2018 Apeldoorn 1-12-2018 Apeldoorn 8-12-2018 Totaal punten Aantal deelnames
Plaats Naam Woonplaats Scr Pnt Temp Tot Scr Pnt Temp Tot Afv Pnt Tot R1 200 Spr Tot Sprint Tot    
1 Noelle Booij Berkel en Rodenrijs 6 7 7 20 2 4 4 10 6 6 12 3 2 4 9 3 3 54 5
2 Lisa van de Kamp Den Haag 11 10 11 32 5 5 5 15 12 10 22 6 7 7 20 5 5 94 5
3 Indy Kappert Markelo 8 6 8 22 3 1 3 7 1 2 3 4 4 3 11 99 99 142 4
4 Imme Arink Groenlo 5 3 5 13 99 99 99 297 2 3 5 1 3 2 6 2 2 323 4
5 Milly Davies Oost Knollendam 4 5 9 18 99 99 99 297 4 4 8 2 1 1 4 99 99 426 3
6 Nora Knoef Eefde 7 11 10 28 99 99 99 297 8 8 16 5 5 5 15 99 99 455 3
7 Emma Hoolwerf Eemdijk 99 99 99 297 4 3 2 9 5 5 10 99 99 99 297 1 1 614 3
8 Rivkah Kroesbergen Ede 99 99 99 297 99 99 99 297 11 12 23 7 6 6 19 6 6 642 3
9 Aaike Cools Kontich ( Bel ) 2 1 6 9 99 99 99 297 3 1 4 99 99 99 297 99 99 706 2
10 Malaika Feys Ingelmunster ( Ger ) 10 9 3 22 99 99 99 297 9 7 16 99 99 99 297 99 99 731 2
11 Noa Oord Apeldoorn 99 99 99 297 6 6 6 18 10 11 21 99 99 99 297 99 99 732 2
12 Yuli van de Molen Krommenie 1 2 1 4 99 99 99 297 99 99 198 99 99 99 297 99 99 895 1
13 Joyce de Rijk Nieuwkoop 99 99 99 297 1 2 1 4 99 99 198 99 99 99 297 99 99 895 1
14 Babette de Wolf Oude Tomge 3 4 2 9 99 99 99 297 99 99 198 99 99 99 297 99 99 900 1
15 Fenne Weber Amsterdam 9 8 4 21 99 99 99 297 99 99 198 99 99 99 297 99 99 912 1
16 Jade Linthoudt Appelterre 99 99 99 297 99 99 99 297 7 9 16 99 99 99 297 99 99 1006 1
17 Imke van de Zwart 99 99 99 297 99 99 99 297 99 99 198 99 99 99 297 4 4 1093 1
Nieuweling Jongens    99=dns Amsterdam 14-10-2018 Alkmaar 3-11-2018 Apeldoorn 17-11-2018 Apeldoorn 1-12-2018 Apeldoorn 8-12-2018 Totaal punten Aantal deelnames
Plaats Naam Woonplaats Scr Pnt Temp Tot Scr Pnt Temp Tot Afv Pnt Tot R1 200 Spr Tot Sprint Tot    
1 Biki   Goedschalk Den Haag 1 1 1 3 3 2 2 7 3 3 6 1 1 1 3 99 99 118 4
2 Rik van de Wal Apeldoorn 6 6 3 15 7 7 10 24 99 99 198 4 3 5 12 2 2 251 4
3 Maurits Neele Oude Tonge 9 12 5 26 11 12 12 35 99 99 198 8 6 6 20 7 7 286 4
4 Marijn Dingemans Lage Zwaluw 10 10 11 31 14 14 13 41 99 99 198 5 4 4 13 4 4 287 4
5 Yannick van den Berg Monster 99 99 99 297 2 5 5 12 4 4 8 2 2 2 6 3 3 326 4
6 Quin Quadvlieg Gulpen 8 11 8 27 99 99 99 297 10 7 17 3 5 3 11 1 1 353 4
7 Leonardo van Driel Monster 99 99 99 297 8 10 14 32 6 9 15 6 7 7 20 5 5 369 4
8 Marijn Schaper Bergen 2 4 2 8 4 6 3 13 7 5 12 99 99 99 297 99 99 429 3
9 Daan van Oirschot Helvoirt 99 99 99 297 99 99 99 297 9 10 19 7 8 8 23 6 6 642 3
10 Maxime Duba Alkmaar 3 5 6 14 13 9 7 29 99 99 198 99 99 99 297 99 99 637 2
11 Mike Bark Monnickendam 11 8 10 29 9 13 9 31 99 99 198 99 99 99 297 99 99 654 2
12 Bas van de Bulk Berkel en Rodenrijs 13 7 9 29 15 15 15 45 99 99 198 99 99 99 297 99 99 668 2
13 Thomas Lakeman Venhuizen 99 99 99 297 5 3 4 12 2 1 3 99 99 99 297 99 99 708 2
14 Brent Vos Castricum 99 99 99 297 12 11 11 34 8 8 16 99 99 99 297 99 99 743 2
15 Elmar Abma 99 99 99 297 6 1 1 8 99 99 198 99 99 99 297 99 99 899 1
16 Nick Schelvis 99 99 99 297 1 4 6 11 99 99 198 99 99 99 297 99 99 902 1
17 Thijs van Leeuwen Alphen ad Rijn 5 3 4 12 99 99 99 297 99 99 198 99 99 99 297 99 99 903 1
18 Justus Willemsen Apeldoorn 4 2 13 19 99 99 99 297 99 99 198 99 99 99 297 99 99 910 1
19 Stef Koning Hensbroek 99 99 99 297 10 8 8 26 99 99 198 99 99 99 297 99 99 917 1
20 Sal Meijers Baarn 12 9 7 28 99 99 99 297 99 99 198 99 99 99 297 99 99 919 1
21 Kas Visser Houten 7 13 12 32 99 99 99 297 99 99 198 99 99 99 297 99 99 923 1
22 Jorik van Maaren Gorimchem 14 14 14 42 99 99 99 297 99 99 198 99 99 99 297 99 99 933 1
23 Thijs Havenaar Berkel en Rodenrijs 15 15 15 45 99 99 99 297 99 99 198 99 99 99 297 99 99 936 1
24 Renzo Raes Wuustwezel 99 99 99 297 99 99 99 297 1 2 3 99 99 99 297 99 99 993 1
25 Jarne Jonckheere Drongen 99 99 99 297 99 99 99 297 5 6 11 99 99 99 297 99 99 1001 1
26 Daan Droog 99 99 99 297 99 99 99 297 99 99 198 99 99 99 297 8 8 1097 1

 

Uitslagen eXtropy 1 december 2018

Snowball Race Categorie 3
Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code Punten Finish
1 104 Dylan Rijnders Cat. 3 24077 12 3
2 102 Andries Knapen Cat. 3 24215 6 1
3 103 Filippo van Loo Cat. 3 25290 2 5
4 107 Cas Metten Cat. 3 24408 1 4
5 101 Amy Grosz Cat. 3 64033 0 2
6 105 Hanne Stukker Cat. 3 64458 0 6
7 106 Britt Jeucken Cat. 3 64431 0 7

 

Snowball Race Categorie 4
Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code Punten Finish
1 96 Suzanne   Mulder Cat. 4 64188 12 2
2 91 Maureen Abma Cat. 4 64021 5 1
3 94 Evi de Jonge Cat. 4 64396 2 3
4 93 Floris van Hartskamp Cat. 4 24413 1 6
5 95 Lieke Kluin Cat. 4 0 4
6 92 Linn Berentsen Cat. 4 64013 0 5

 

Snowball Race Categorie 5
Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code Punten Finish
1 73 Tyler Eyk Cat. 5 24012 23 1
2 76 Max de Lincel Cat. 5 24394 9 2
3 79 Jules   van Neer Cat. 5 24205 4 13
4 82 Jade Wuurman Cat. 5 64271 0 3
5 83 Kaj Zielstra Cat. 5 24564 0 4
6 71 Mees Bassa Cat. 5 24377 0 5
7 80 Ruben Weijers Cat. 5 24409 0 6
8 81 Ruben Willemsen Cat. 5 24449 0 7
9 77 Dico van Os Cat. 5 24346 0 8
10 74 Jasmijn van Hellemondt Cat. 5 64211 0 9
11 75 Victor Kroesbergen Cat. 5 24005 0 10
12 72 Pascal Cutler Cat. 5 24683 0 11
13 78 Quint Segboer Cat. 5 0 12

 

 

 

Snowball Race Categorie 6
Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code Punten Finish
1 51 Martijn Azantinlow Cat. 6 24438 25 1
2 56 Loïs Kuiper Cat. 6 64196 5 9
3 62 Jan van Schaik Cat. 6 24682 4 2
4 58 Nina Oolders Cat. 6 64241 1 6
5 64 Liam   Witte Cat. 6 25285 0 3
6 60 Liam van Os Cat. 6 24307 0 4
7 59 Levi Oord Cat. 6 24602 0 5
8 55 Marit Koene Cat. 6 64066 0 7
9 52 Floris Demuyt Cat. 6 24354 0 8
10 54 Roos Huijbers Cat. 6 64101 0 10
11 57 Ruben Medendorp Cat. 6 25064 0 11
12 66 Mauro Ambrawo Cat. 6 0 12
13 61 Mika van Os Cat. 6 24345 0 13

 

Snowball Race Categorie 7
Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code Punten Finish
1 41 Martijn Mulder Cat. 7 24546 35 10
2 39 Chris Kisters Cat. 7 24040 12 1
3 42 Axel Roks Cat. 7 24404 4 8
4 31 Stijn Berentsen Cat. 7 24032 2 3
5 46 Jens Versteeg Cat. 7 24357 1 14
6 33 Thomas Engelhard Cat. 7 24098 0 2
7 34 Thijmen Groen Cat. 7 24028 0 4
8 45 Lance Venema Cat. 7 25427 0 7
9 47 Jesse de Vries Cat. 7 24088 0 9
10 37 Siemen Hooiveld Cat. 7 24033 0 11
11 32 Lean Booy Cat. 7 24254 0 13
12 48 Steven Kluft Cat. 7 Basis 0 15
13 43 Robin Schol Cat. 7 24203 0 16
14 36 Roel Hendriks Cat. 7 24552 -10 5
15 38 Sil Keur Cat. 7 24741 -10 6
16 35 Fabian Groenhuizen Cat. 7 24642 -10 12

 

 

 

Snowball Race Categorie Nieuwelingen-meisjes
Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code Punten Finish
1 15 Imme Arink Nwl. Meisjes 64015 30 1
2 17 Milly Davis Nwl. Meisjes 63032 27 2
3 16 Noëlle Booy Nwl. Meisjes 64095 6 5
4 19 Indy Kappert Nwl. Meisjes 64141 3 3
5 20 Norah Knoef Nwl. Meisjes 64124 0 4
6 18 Lisa van de Kamp Nwl. Meisjes 64019 0 6
7 21 Rivkah Kroesbergen Nwl. Meisjes 64032 -10 7

 

Snowball Race Categorie Nieuwelingen
Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code Punten Finish
1 4 Biki Goedschalk Nieuwelingen 23093 59 1
2 1 Yannick van den Berg Nieuwelingen 23017 9 2
3 8 Quinn Quadvlieg Nieuwelingen 24106 7 8
4 10 Rik van der Wal Nieuwelingen 23085 2 4
5 11 Marijn Dingemans Nieuwelingen 25422 1 5
6 2 Leonardo van Driel Nieuwelingen 23194 0 3
7 7 Daan van Oirschot Nieuwelingen 24536 0 6
8 6 Maurits Neele Nieuwelingen 25503 0 7

 

 

 

Puntenkoers Categorie 3
Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code Punten Finish 20+/20- 1 2 3
1 104 Dylan Rijnders Cat. 3 24077 16 1 1 5 10
2 101 Amy Grosz Cat. 3 64033 9 2 3 6
3 102 Andries Knapen Cat. 3 24215 6 3 2 4
4 103 Filippo van Loo Cat. 3 25290 5 4 2 1 2
5 107 Cas Metten Cat. 3 24408 5 5 5
6 106 Britt Jeucken Cat. 3 64431 3 7 3
7 105 Hanne Stukker Cat. 3 64458 0 6

 

 

 

Puntenkoers Categorie 4
Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code Punten Finish 20+/20- 1 2 3
1 91 Maureen Abma Cat. 4 64021 20 1 5 5 10
2 96 Suzanne   Mulder Cat. 4 64188 12 2 3 3 6
3 94 Evi de Jonge Cat. 4 64396 7 3 1 2 4
4 93 Floris van Hartskamp Cat. 4 24413 5 4 2 1 2
5 92 Linn Berentsen Cat. 4 64013 0 5
6 95 Lieke Kluin Cat. 4 0 6

 

Puntenkoers Categorie 5
Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code Punten Finish 20+/20- 1 2 3
1 73 Tyler Eyk Cat. 5 24012 20 1 5 5 10
2 76 Max de Lincel Cat. 5 24394 9 2 1 2 6
3 79 Jules   van Neer Cat. 5 24205 5 4 2 1 2
4 80 Ruben Weijers Cat. 5 24409 4 3 4
5 75 Victor Kroesbergen Cat. 5 24005 3 7 3
6 82 Jade Wuurman Cat. 5 64271 3 8 3
7 71 Mees Bassa Cat. 5 24377 0 5
8 72 Pascal Cutler Cat. 5 24683 0 6
9 78 Quint Segboer Cat. 5 0 9
10 74 Jasmijn van Hellemondt Cat. 5 64211 0 10
11 83 Kaj Zielstra Cat. 5 24564 0 11
12 81 Ruben Willemsen Cat. 5 24449 0 12
13 77 Dico van Os Cat. 5 24346 0 13

 

 

Puntenkoers Categorie 6
Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code Punten Finish 20+/20- 1 2 3
1 51 Martijn Azantinlow Cat. 6 24438 18 1 3 5 10
2 62 Jan van Schaik Cat. 6 24682 14 2 5 3 6
3 55 Marit Koene Cat. 6 64066 5 3 1 4
4 64 Liam   Witte Cat. 6 25285 2 4 2
5 58 Nina Oolders Cat. 6 64241 2 5 2
6 56 Loïs Kuiper Cat. 6 64196 2 12 2
7 60 Liam van Os Cat. 6 24307 1 7 1
8 59 Levi Oord Cat. 6 24602 0 6
9 52 Floris Demuyt Cat. 6 24354 0 8
10 54 Roos Huijbers Cat. 6 64101 0 9
11 61 Mika van Os Cat. 6 24345 0 10
12 57 Ruben Medendorp Cat. 6 25064 0 11
13 66 Mauro Ambrawo Cat. 6 0 13

 

 

200 METER TIJDEN UITSLAG
Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code Tijd
1 4 Biki Goedschalk Nieuwelingen 23093 00:12,400
2 42 Axel Roks Cat. 7 24404 00:12,491
3 33 Thomas Engelhard Cat. 7 24098 00:13,006
4 1 Yannick van den Berg Nieuwelingen 23017 00:13,043
5 39 Chris Kisters Cat. 7 24040 00:13,109
6 41 Martijn Mulder Cat. 7 24546 00:13,285
7 47 Jesse de Vries Cat. 7 24088 00:13,425
8 10 Rik van der Wal Nieuwelingen 23085 00:13,547
9 11 Marijn Dingemans Nieuwelingen 25422 00:13,562
10 8 Quinn Quadvlieg Nieuwelingen 24106 00:13,636
11 31 Stijn Berentsen Cat. 7 24032 00:13,778
12 6 Maurits Neele Nieuwelingen 25503 00:13,856
13 17 Milly Davis Nwl. Meisjes 63032 00:13,959
14 2 Leonardo van Driel Nieuwelingen 23194 00:14,419
15 48 Steven Kluft Cat. 7 Basis 00:14,440
16 16 Noëlle Booy Nwl. Meisjes 64095 00:14,480
17 15 Imme Arink Nwl. Meisjes 64015 00:14,499
18 46 Jens Versteeg Cat. 7 24357 00:14,568
19 19 Indy Kappert Nwl. Meisjes 64141 00:14,741
20 7 Daan van Oirschot Nieuwelingen 24536 00:14,745
21 20 Norah Knoef Nwl. Meisjes 64124 00:14,905
22 32 Lean Booy Cat. 7 24254 00:14,966
23 45 Lance Venema Cat. 7 25427 00:15,044
24 37 Siemen Hooiveld Cat. 7 24033 00:15,077
25 34 Thijmen Groen Cat. 7 24028 00:15,354
26 21 Rivkah Kroesbergen Nwl. Meisjes 64032 00:15,950
27 44 Hugo Beishuizen Cat. 7 25320 00:16,020
28 18 Lisa van de Kamp Nwl. Meisjes 64019 00:16,110
29 35 Fabian Groenhuizen Cat. 7 24642 00:16,562
30 36 Roel Hendriks Cat. 7 24552 00:16,580
31 38 Sil Keur Cat. 7 24741 00:16,773

 

 

 

 

200M TIJDEN UITSLAG PER CATEGORIE

Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code Tijd
1 42 Axel Roks Cat. 7 24404 00:12,491
2 33 Thomas Engelhard Cat. 7 24098 00:13,006
3 39 Chris Kisters Cat. 7 24040 00:13,109
4 41 Martijn Mulder Cat. 7 24546 00:13,285
5 47 Jesse de Vries Cat. 7 24088 00:13,425
6 31 Stijn Berentsen Cat. 7 24032 00:13,778
7 48 Steven Kluft Cat. 7 Basis 00:14,440
8 46 Jens Versteeg Cat. 7 24357 00:14,568
9 32 Lean Booy Cat. 7 24254 00:14,966
10 45 Lance Venema Cat. 7 25427 00:15,044
11 37 Siemen Hooiveld Cat. 7 24033 00:15,077
12 34 Thijmen Groen Cat. 7 24028 00:15,354
13 44 Hugo Beishuizen Cat. 7 25320 00:16,020
14 35 Fabian Groenhuizen Cat. 7 24642 00:16,562
15 36 Roel Hendriks Cat. 7 24552 00:16,580
16 38 Sil Keur Cat. 7 24741 00:16,773

 

Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code Tijd
1 17 Milly Davis Nwl. Meisjes 63032 00:13,959
2 16 Noëlle Booy Nwl. Meisjes 64095 00:14,480
3 15 Imme Arink Nwl. Meisjes 64015 00:14,499
4 19 Indy Kappert Nwl. Meisjes 64141 00:14,741
5 20 Norah Knoef Nwl. Meisjes 64124 00:14,905
6 21 Rivkah Kroesbergen Nwl. Meisjes 64032 00:15,950
7 18 Lisa van de Kamp Nwl. Meisjes 64019 00:16,110

 

 

 

Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code Tijd
1 4 Biki Goedschalk Nieuwelingen 23093 00:12,400
2 1 Yannick van den Berg Nieuwelingen 23017 00:13,043
3 10 Rik van der Wal Nieuwelingen 23085 00:13,547
4 11 Marijn Dingemans Nieuwelingen 25422 00:13,562
5 8 Quinn Quadvlieg Nieuwelingen 24106 00:13,636
6 6 Maurits Neele Nieuwelingen 25503 00:13,856
7 2 Leonardo van Driel Nieuwelingen 23194 00:14,419
8 7 Daan van Oirschot Nieuwelingen 24536 00:14,745

 

 

 

 

 

Onbekende Afstand Categorie 3
Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
1 104 Dylan Rijnders Cat. 3 24077
2 102 Andries Knapen Cat. 3 24215
3 101 Amy Grosz Cat. 3 64033
4 103 Filippo van Loo Cat. 3 25290
5 107 Cas Metten Cat. 3 24408
6 106 Britt Jeucken Cat. 3 64431
7 105 Hanne Stukker Cat. 3 64458

 

KAMPFSPRINT UITSLAGEN 1e serie
Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
1 1 38 Sil Keur Cat. 7 24741
2 36 Roel Hendriks Cat. 7 24552

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
2 1 44 Hugo Beishuizen Cat. 7 25320
2 18 Lisa van de Kamp Nwl. Meisjes 64019
3 35 Fabian Groenhuizen Cat. 7 24642

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
3 1 34 Thijmen Groen Cat. 7 24028
2 37 Siemen Hooiveld Cat. 7 24033
3 21 Rivkah Kroesbergen Nwl. Meisjes 64032

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
4 1 20 Norah Knoef Nwl. Meisjes 64124
2 45 Lance Venema Cat. 7 25427
3 32 Lean Booy Cat. 7 24254

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
5 1 19 Indy Kappert Nwl. Meisjes 64141
2 46 Jens Versteeg Cat. 7 24357
3 7 Daan van Oirschot Nieuwelingen 24536

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
6 1 48 Steven Kluft Cat. 7 Basis
2 15 Imme Arink Nwl. Meisjes 64015
3 16 Noëlle Booy Nwl. Meisjes 64095

 

 

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
7 1 2 Leonardo van Driel Nieuwelingen 23194
2 6 Maurits Neele Nieuwelingen 25503
3 17 Milly Davis Nwl. Meisjes 63032

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
8 1 31 Stijn Berentsen Cat. 7 24032
2 8 Quinn Quadvlieg Nieuwelingen 24106
3 11 Marijn Dingemans Nieuwelingen 25422

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
9 1 41 Martijn Mulder Cat. 7 24546
2 47 Jesse de Vries Cat. 7 24088
3 10 Rik van der Wal Nieuwelingen 23085

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
10 1 39 Chris Kisters Cat. 7 24040
2 33 Thomas Engelhard Cat. 7 24098
3 1 Yannick van den Berg Nieuwelingen 23017

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
11 1 4 Biki Goedschalk Nieuwelingen 23093
2 42 Axel Roks Cat. 7 24404

 

Onbekende Afstand Categorie 4
Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
1 91 Maureen Abma Cat. 4 64021
2 96 Suzanne   Mulder Cat. 4 64188
3 94 Evi de Jonge Cat. 4 64396
4 93 Floris van Hartskamp Cat. 4 24413
5 95 Lieke Kluin Cat. 4
6 92 Linn Berentsen Cat. 4 64013

 

KAMPFSPRINT UITSLAGEN 2e serie
Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
1 1 35 Fabian Groenhuizen Cat. 7 24642
2 36 Roel Hendriks Cat. 7 24552
3
 

 

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
2 1 38 Sil Keur Cat. 7 24741
2 21 Rivkah Kroesbergen Nwl. Meisjes 64032
3 18 Lisa van de Kamp Nwl. Meisjes 64019
Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
3 1 44 Hugo Beishuizen Cat. 7 25320
2 37 Siemen Hooiveld Cat. 7 24033
3 32 Lean Booy Cat. 7 24254

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
4 1 45 Lance Venema Cat. 7 25427
2 34 Thijmen Groen Cat. 7 24028
3 7 Daan van Oirschot Nieuwelingen 24536

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
5 1 46 Jens Versteeg Cat. 7 24357
2 16 Noëlle Booy Nwl. Meisjes 64095
3 20 Norah Knoef Nwl. Meisjes 64124
Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
6 1 17 Milly Davis Nwl. Meisjes 63032
2 15 Imme Arink Nwl. Meisjes 64015
3 19 Indy Kappert Nwl. Meisjes 64141
 

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
7 1 11 Marijn Dingemans Nieuwelingen 25422
2 6 Maurits Neele Nieuwelingen 25503
3 48 Steven Kluft Cat. 7 Basis
Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
8 1 8 Quinn Quadvlieg Nieuwelingen 24106
2 10 Rik van der Wal Nieuwelingen 23085
3 2 Leonardo van Driel Nieuwelingen 23194
Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
9 1 1 Yannick van den Berg Nieuwelingen 23017
2 31 Stijn Berentsen Cat. 7 24032
3 47 Jesse de Vries Cat. 7 24088
Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
10 1 42 Axel Roks Cat. 7 24404
2 41 Martijn Mulder Cat. 7 24546
3 33 Thomas Engelhard Cat. 7 24098
 

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
11 1 4 Biki Goedschalk Nieuwelingen 23093
2 39 Chris Kisters Cat. 7 24040

 

 

Onbekende Afstand Categorie 5
Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
1 73 Tyler Eyk Cat. 5 24012
2 76 Max de Lincel Cat. 5 24394
3 72 Pascal Cutler Cat. 5 24683
4 79 Jules   van Neer Cat. 5 24205
5 75 Victor Kroesbergen Cat. 5 24005
6 82 Jade Wuurman Cat. 5 64271
7 81 Ruben Willemsen Cat. 5 24449
8 71 Mees Bassa Cat. 5 24377
9 80 Ruben Weijers Cat. 5 24409
10 78 Quint Segboer Cat. 5
11 74 Jasmijn van Hellemondt Cat. 5 64211
12 77 Dico van Os Cat. 5 24346
13 83 Kaj Zielstra Cat. 5 24564

 

 

Onbekende Afstand Categorie 6
Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
1 51 Martijn Azantinlow Cat. 6 24438
2 62 Jan van Schaik Cat. 6 24682
3 58 Nina Oolders Cat. 6 64241
4 52 Floris Demuyt Cat. 6 24354
5 59 Levi Oord Cat. 6 24602
6 64 Liam   Witte Cat. 6 25285
7 55 Marit Koene Cat. 6 64066
8 60 Liam van Os Cat. 6 24307
9 56 Loïs Kuiper Cat. 6 64196
10 54 Roos Huijbers Cat. 6 64101
11 66 Mauro Ambrawo Cat. 6
12 61 Mika van Os Cat. 6 24345
13 57 Ruben Medendorp Cat. 6 25064

 

 

 

KAMPFSPRINT 3e serie
Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
1 1 18 Lisa van de Kamp Nwl. Meisjes 64019
2 36 Roel Hendriks Cat. 7 24552
3
Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
2 1 32 Lean Booy Cat. 7 24254
2 35 Fabian Groenhuizen Cat. 7 24642
3 21 Rivkah Kroesbergen Nwl. Meisjes 64032

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
3 1 37 Siemen Hooiveld Cat. 7 24033
2 7 Daan van Oirschot Nieuwelingen 24536
3 38 Sil Keur Cat. 7 24741

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
4 1 44 Hugo Beishuizen Cat. 7 25320
2 34 Thijmen Groen Cat. 7 24028
3 20 Norah Knoef Nwl. Meisjes 64124
Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
5 1 19 Indy Kappert Nwl. Meisjes 64141
2 16 Noëlle Booy Nwl. Meisjes 64095
3 45 Lance Venema Cat. 7 25427

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
6 1 15 Imme Arink Nwl. Meisjes 64015
2 48 Steven Kluft Cat. 7 Basis
3 46 Jens Versteeg Cat. 7 24357
Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
7 1 6 Maurits Neele Nieuwelingen 25503
2 2 Leonardo van Driel Nieuwelingen 23194
3 17 Milly Davis Nwl. Meisjes 63032

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
8 1 11 Marijn Dingemans Nieuwelingen 25422
2 47 Jesse de Vries Cat. 7 24088
3 10 Rik van der Wal Nieuwelingen 23085
 

 

 

 

 

Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
9 1 8 Quinn Quadvlieg Nieuwelingen 24106
2 33 Thomas Engelhard Cat. 7 24098
3 31 Stijn Berentsen Cat. 7 24032
Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
10 1 39 Chris Kisters Cat. 7 24040
2 1 Yannick van den Berg Nieuwelingen 23017
3 41 Martijn Mulder Cat. 7 24546
Race Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
11 1 4 Biki Goedschalk Nieuwelingen 23093
2 42 Axel Roks Cat. 7 24404

 

 

 

 

 

Totaal uitslagen Sprintwedstrijden per categorie:

Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
1 4 Biki Goedschalk Nieuwelingen 23093
2 42 Axel Roks Cat. 7 24404
3 39 Chris Kisters Cat. 7 24040
4 1 Yannick van den Berg Nieuwelingen 23017
5 41 Martijn Mulder Cat. 7 24546
6 8 Quinn Quadvlieg Nieuwelingen 24106
7 33 Thomas Engelhard Cat. 7 24098
8 31 Stijn Berentsen Cat. 7 24032
9 11 Marijn Dingemans Nieuwelingen 25422
10 47 Jesse de Vries Cat. 7 24088
11 10 Rik van der Wal Nieuwelingen 23085
12 6 Maurits Neele Nieuwelingen 25503
13 2 Leonardo van Driel Nieuwelingen 23194
14 17 Milly Davis Nwl. Meisjes 63032
15 15 Imme Arink Nwl. Meisjes 64015
16 48 Steven Kluft Cat. 7 Basis
17 46 Jens Versteeg Cat. 7 24357
18 19 Indy Kappert Nwl. Meisjes 64141
19 16 Noëlle Booy Nwl. Meisjes 64095
20 45 Lance Venema Cat. 7 25427
21 44 Hugo Beishuizen Cat. 7 25320
22 34 Thijmen Groen Cat. 7 24028
23 20 Norah Knoef Nwl. Meisjes 64124
24 37 Siemen Hooiveld Cat. 7 24033
25 7 Daan van Oirschot Nieuwelingen 24536
26 38 Sil Keur Cat. 7 24741
27 32 Lean Booy Cat. 7 24254
28 35 Fabian Groenhuizen Cat. 7 24642
29 21 Rivkah Kroesbergen Nwl. Meisjes 64032
30 18 Lisa van de Kamp Nwl. Meisjes 64019
31 36 Roel Hendriks Cat. 7 24552

 

 

 

 

Totaal uitslagen Sprintwedstrijden per categorie:

Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
1 42 Axel Roks Cat. 7 24404
2 39 Chris Kisters Cat. 7 24040
3 41 Martijn Mulder Cat. 7 24546
4 33 Thomas Engelhard Cat. 7 24098
5 31 Stijn Berentsen Cat. 7 24032
6 47 Jesse de Vries Cat. 7 24088
7 48 Steven Kluft Cat. 7 Basis
8 46 Jens Versteeg Cat. 7 24357
9 45 Lance Venema Cat. 7 25427
10 44 Hugo Beishuizen Cat. 7 25320
11 34 Thijmen Groen Cat. 7 24028
12 37 Siemen Hooiveld Cat. 7 24033
13 38 Sil Keur Cat. 7 24741
14 32 Lean Booy Cat. 7 24254
15 35 Fabian Groenhuizen Cat. 7 24642
16 36 Roel Hendriks Cat. 7 24552

 

Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
1 17 Milly Davis Nwl. Meisjes 63032
2 15 Imme Arink Nwl. Meisjes 64015
3 19 Indy Kappert Nwl. Meisjes 64141
4 16 Noëlle Booy Nwl. Meisjes 64095
5 20 Norah Knoef Nwl. Meisjes 64124
6 21 Rivkah Kroesbergen Nwl. Meisjes 64032
7 18 Lisa van de Kamp Nwl. Meisjes 64019

 

Plaats Nr. Naam Categorie UCI-Code
1 4 Biki Goedschalk Nieuwelingen 23093
2 1 Yannick van den Berg Nieuwelingen 23017
3 8 Quinn Quadvlieg Nieuwelingen 24106
4 11 Marijn Dingemans Nieuwelingen 25422
5 10 Rik van der Wal Nieuwelingen 23085
6 6 Maurits Neele Nieuwelingen 25503
7 2 Leonardo van Driel Nieuwelingen 23194
8 7 Daan van Oirschot Nieuwelingen 24536

 

UITSLAGEN PLOEGENACHTERVOLGING EN TEAMSPRINT
NEDERLANDSE KAMPIOENSCHAPPEN 25 NOVEMBER 2018

JEUGD KWALIFICATIE ACHTERVOLGING 1500 meter – 6 ronden

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 8 rood Lean Booy NED20051217 1.55.652

8 groen Thomas Engelhard NED20050508 1.55.652

8 blauw Axel Roks NED20050228 1.55.652

8 zwart Jen Versteeg 1.55.652

2 9 rood Dirk Darding NED20050405 1.55.765

9 groen Ryan Gal NED20050307 1.55.765

9 blauw Chris Kisters NED20050928 1.55.765

9 zwart Martijn Mulder NED20050808 1.55.765

3 5 rood Stijn Berentsen NED20050717 2.01.823

5 groen Thijmen Groen NED20050304 2.01.823

5 blauw Casper van Hartskamp NED20060206 2.01.823

5 zwart Tim Sondermeijer NED20050405 2.01.823

4 7 rood Daan de Jong NED20050627 2.01.999

7 groen Tobias Kool NED20050528 2.01.999

7 blauw Lance Venema NED20050823 2.01.999

7 zwart Jesse de Vries NED20050211 2.01.999

5 4 rood Martijn Azantinlow NED20060526 2.02.001

4 groen Lars Lakeman NED20050516 2.02.001

4 blauw Joeri Schaper NED20060129 2.02.001

4 zwart Stan Smit NED20060113 2.02.001

6 3 rood Esmée Ellermann NED20050330 2.06.512

3 groen Joris Funken NED20050328 2.06.512

3 blauw Marit Koene NED20051216 2.06.512

3 zwart Nina Oolders NED20050113 2.06.512

7 6 rood Silje Bader NED20050924 2.09.782

6 groen Collin Westbroek NED20060910 2.09.782

6 blauw Liam Witte NED20060211 2.09.782

6 zwart Jade Wuurman NED20061017 2.09.782

8 2 rood Loïs Kuiper NED20051022 2.15.692

2 groen Levi Oord NED20061002 2.15.692

2 blauw Liam van Os NED20060427 2.15.692

2 zwart Duco van der Zwart NED20061106 2.15.692

9 1 rood Finn de Groot NED20050918 2.19.840

1 groen Lance Meijers NED20051205 2.19.840

1 blauw Tijmen Schouten NED20050705 2.19.840

FINALE OM DE DERDE EN VIERDE PLAATS ACHTERVOLGING JEUGD

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

4 5 rood Stijn Berentsen NED20050717 2.01.101

5 groen Thijmen Groen NED20050304 2.01.101

5 blauw Casper van Hartskamp NED20060206 2.01.101

5 zwart Tim Sondermeijer NED20050405 2.01.101

3 7 rood Daan de Jong NED20050627 1.58.998

7 groen Tobias Kool NED20050528 1.58.998

7 blauw Lance Venema NED20050823 1.58.998

7 zwart Jesse de Vries NED20050211 1.58.998

FINALE OM DE EERSTE EN TWEEDE PLAATS ACHTERVOLGING JEUGD

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

2 8 rood Lean Booy NED20051217 1.54.863

8 groen Thomas Engelhard NED20050508 1.54.863

8 blauw Axel Roks NED20050228 1.54.863

8 zwart Jen Versteeg 1.54.863

1 9 rood Dirk Darding NED20050405 1.52.564

9 groen Ryan Gal NED20050307 1.52.564

9 blauw Chris Kisters NED20050928 1.52.564

9 zwart Martijn Mulder NED20050808 1.52.564

TOTALE UITSLAG VAN DE PLOEGACHTERVOLGING JEUGD.

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 9 rood Dirk Darding NED20050405 1.52.564

9 groen Ryan Gal NED20050307 1.52.564

9 blauw Chris Kisters NED20050928 1.52.564

9 zwart Martijn Mulder NED20050808 1.52.564

2 8 rood Lean Booy NED20051217 1.54.863

8 groen Thomas Engelhard NED20050508 1.54.863

8 blauw Axel Roks NED20050228 1.54.863

8 zwart Jen Versteeg 1.54.863

3 7 rood Daan de Jong NED20050627 1.58.998

7 groen Tobias Kool NED20050528 1.58.998

7 blauw Lance Venema NED20050823 1.58.998

7 zwart Jesse de Vries NED20050211 1.58.998

4 5 rood Stijn Berentsen NED20050717 2.01.101

5 groen Thijmen Groen NED20050304 2.01.101

5 blauw Casper van Hartskamp NED20060206 2.01.101

5 zwart Tim Sondermeijer NED20050405 2.01.101

5 4 rood Martijn Azantinlow NED20060526 2.02.001

4 groen Lars Lakeman NED20050516 2.02.001

4 blauw Joeri Schaper NED20060129 2.02.001

4 zwart Stan Smit NED20060113 2.02.001

6 3 rood Esmée Ellermann NED20050330 2.06.512

3 groen Joris Funken NED20050328 2.06.512

3 blauw Marit Koene NED20051216 2.06.512

3 zwart Nina Oolders NED20050113 2.06.512

7 6 rood Silje Bader NED20050924 2.09.782

6 groen Collin Westbroek NED20060910 2.09.782

6 blauw Liam Witte NED20060211 2.09.782

6 zwart Jade Wuurman NED20061017 2.09.782

8 2 rood Loïs Kuiper NED20051022 2.15.692

2 groen Levi Oord NED20061002 2.15.692

2 blauw Liam van Os NED20060427 2.15.692

2 zwart Duco van der Zwart NED20061106 2.15.692

9 1 rood Finn de Groot NED20050918 2.19.840

1 groen Lance Meijers NED20051205 2.19.840

1 blauw Tijmen Schouten NED20050705 2.19.840

KWALIFICATIE PLOEGACHTERVOLGING NWL MEISJES 2000 METER – 8 RONDEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 13 rood Luna Cnossen NED20040115 2.35.821

13 groen Nina Maathuis NED20040206 2.35.821

13 blauw Yuli van der Molen NED20030523 2.35.821

13 zwart Babette van der Wolf NED20040429 2.35.821

2 10 rood Noëlle Booy NED20040221 2.39.901

10 groen Emma Hoolwerf NED20040406 2.39.901

10 blauw Joyce de Rijk NED20030618 2.39.901

10 zwart Yilla Threels NED20040429 2.39.901

3 11 rood Imme Arink NED20040530 2.42.987

11 groen Milly Davis NED20031014 2.42.987

11 blauw Indy Kappert NED20040630 2.42.987

11 zwart Norah Knoef NED20040206 2.42.987

4 12 rood Lisa van Belle NED20040130 2.49.892

12 groen Lente Boskamp 2.49.892

12 blauw Meis Vermeulen NED20040722 2.49.892

12 zwart Imke van der Zwart NED20040216 2.49.892

FINALE PLOEGACHTERVOLING OM DE DERDE EN VIERDE PLAATS NWL MEISJES

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

3 11 rood Imme Arink NED20040530 2.43.560

11 groen Milly Davis NED20031014 2.43.560

11 blauw Indy Kappert NED20040630 2.43.560

11 zwart Norah Knoef NED20040206 2.43.560

4 12 rood Lisa van Belle NED20040130 2.47.959

12 groen Lente Boskamp 2.47.959

12 blauw Meis Vermeulen NED20040722 2.47.959

12 zwart Imke van der Zwart NED20040216 2.47.959

FINALE PLOEGACHTERVOLGING OM DE EERSTE EN TWEEDE PLAATS NWL

MEISJES

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 13 rood Luna Cnossen NED20040115 2.34.226

13 groen Nina Maathuis NED20040206 2.34.226

13 blauw Yuli van der Molen NED20030523 2.34.226

13 zwart Babette van der Wolf NED20040429 2.34.226

2 10 rood Noëlle Booy NED20040221 2.39.227

10 groen Emma Hoolwerf NED20040406 2.39.227

10 blauw Joyce de Rijk NED20030618 2.39.227

10 zwart Yilla Threels NED20040429 2.39.227

TOTALE UITSLAG VAN DE PLOEGACHTERVOLGING NIEUWELINGEN MEISJES

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 13 rood Luna Cnossen NED20040115 2.34.226

13 groen Nina Maathuis NED20040206 2.34.226

13 blauw Yuli van der Molen NED20030523 2.34.226

13 zwart Babette van der Wolf NED20040429 2.34.226

2 10 rood Noëlle Booy NED20040221 2.39.227

10 groen Emma Hoolwerf NED20040406 2.39.227

10 blauw Joyce de Rijk NED20030618 2.39.227

10 zwart Yilla Threels NED20040429 2.39.227

3 11 rood Imme Arink NED20040530 2.43.560

11 groen Milly Davis NED20031014 2.43.560

11 blauw Indy Kappert NED20040630 2.43.560

11 zwart Norah Knoef NED20040206 2.43.560

4 12 rood Lisa van Belle NED20040130 2.47.959

12 groen Lente Boskamp 2.47.959

12 blauw Meis Vermeulen NED20040722 2.47.959

12 zwart Imke van der Zwart NED20040216 2.47.959

NWL JONGENS KWALIFICATIE PLOEGACHTERVOLGING 2000 METER – 8 RONDEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 15 rood Biki Goedschalk NED20030328 2.22.514

15 groen Mark Groeneveld NED20030615 2.22.514

15 blauw Thomas Lakeman NED20030129 2.22.514

15 zwart Nick Schelvis NED20030903 2.22.514

2 14 rood Elmar Abma NED20040426 2.23.001

14 groen Pim Funken NED20030409 2.23.001

14 blauw Stijn Hezeman NED20040529 2.23.001

14 zwart Justus Willemsen NED20040126 2.23.001

3 18 rood Leonardo van Driel NED20030116 2.30.882

18 groen Sietse Kool NED20030926 2.30.882

18 blauw Thijs van Leeuwen NED20030722 2.30.882

18 zwart Mike Bark NED20031018 2.30.882

4 16 rood Quinten Hoogervorst NED20030910 2.30.999

16 groen Stef Koning NED20040318 2.30.999

16 blauw Marijn Schaper NED20040113 2.30.999

16 zwart Pepijn Veenings NED20040402 2.30.999

5 17 rood Marick Buteijn NED20030912 2.31.892

17 groen Sal Meijers NED20040628 2.31.892

17 blauw Lennard Meinema NED20030119 2.31.892

17 zwart Kas Visser NED20030326 2.31.892

FINALE PLOEGACHTERVOLGING OM DE DERDE EN VIERDE PLAATS NIEUWELINGEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

4 18 rood Leonardo van Driel NED20030116 2.29.106

18 groen Sietse Kool NED20030926 2.29.106

18 blauw Thijs van Leeuwen NED20030722 2.29.106

18 zwart Mike Bark NED20031018 2.29.106

3 16 rood Quinten Hoogervorst NED20030910 2.27.883

16 groen Stef Koning NED20040318 2.27.883

16 blauw Marijn Schaper NED20040113 2.27.883

16 zwart Pepijn Veenings NED20040402 2.27.883

FINALE PLOEGACHTERVOLGING OM DE EERSTE EN TWEEDE PLAATS NIEUWELINGEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 15 rood Biki Goedschalk NED20030328 2.18.801

15 groen Mark Groeneveld NED20030615 2.18.801

15 blauw Thomas Lakeman NED20030129 2.18.801

15 zwart Nick Schelvis NED20030903 2.18.801

2 14 rood Elmar Abma NED20040426 2.20.903

14 groen Pim Funken NED20030409 2.20.903

14 blauw Stijn Hezeman NED20040529 2.20.903

14 zwart Justus Willemsen NED20040126 2.20.903

TOTALE UITSLAG VAN DE PLOEGACHTERVOLGING NIEUWELINGEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 15 rood Biki Goedschalk NED20030328 2.18.801

15 groen Mark Groeneveld NED20030615 2.18.801

15 blauw Thomas Lakeman NED20030129 2.18.801

15 zwart Nick Schelvis NED20030903 2.18.801

2 14 rood Elmar Abma NED20040426 2.20.903

14 groen Pim Funken NED20030409 2.20.903

14 blauw Stijn Hezeman NED20040529 2.20.903

14 zwart Justus Willemsen NED20040126 2.20.903

3 16 rood Quinten Hoogervorst NED20030910 2.27.883

16 groen Stef Koning NED20040318 2.27.883

16 blauw Marijn Schaper NED20040113 2.27.883

16 zwart Pepijn Veenings NED20040402 2.27.883

4 18 rood Leonardo van Driel NED20030116 2.29.106

18 groen Sietse Kool NED20030926 2.29.106

18 blauw Thijs van Leeuwen NED20030722 2.29.106

18 zwart Mike Bark NED20031018 2.29.106

5 17 rood Marick Buteijn NED20030912 2.31.892

17 groen Sal Meijers NED20040628 2.31.892

17 blauw Lennard Meinema NED20030119 2.31.892

17 zwart Kas Visser NED20030326 2.31.892

VROUWEN KWALIFICATIE PLOEGACHTERVOLGING 4000 meter – 16 ronden

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 22 rood Kirstie van Haaften NED19990121 4.39.625

22 groen Amber van der Hulst NED19990921 4.39.625

22 blauw Bente van Teeseling NED19990427 4.39.625

22 zwart Mylene de Zoete NED19990103 4.39.625

2 23 rood Kelly Markus NED19930207 4.45.258

23 groen Riejanne Markus NED19940901 4.45.258

23 blauw Amy Pieters NED19910601 4.45.258

23 zwart Winanda Spoor NED19910127 4.45.258

3 19 rood Maaike Brandwagt NED19980508 4.51.888

19 groen Tessa Dijksman NED19970218 4.51.888

19 blauw Marjolein van ’t Geloof NED19960327 4.51.888

19 zwart Phaedra Krol NED19990624 4.51.888

4 21 rood Judith Bloem NED19900729 4.52.721

21 groen Michelle de Graaf NED19971201 4.52.721

21 blauw Maike van der Duin NED20010912 4.52.721

21 zwart Melanie Klement NED19940503 4.52.721

5 20 rood Carolien de Bruin NED20020605 4.53.555

20 groen Daniek Hengeveld NED20021117 4.53.555

20 blauw Fleur Nagtegaal NED20020123 4.53.555

20 zwart Maud Rijnbeek NED20021203 4.53.555

FINALE OM DE DERDE EN VIERDE PLAATS PLOEGACHTERVOLGING VROUWEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

3 19 rood Maaike Brandwagt NED19980508 4.47.941

19 groen Tessa Dijksman NED19970218 4.47.941

19 blauw Marjolein van ’t Geloof NED19960327 4.47.941

19 zwart Phaedra Krol NED19990624 4.47.941

4 21 rood Judith Bloem NED19900729 4.51.532

21 groen Michelle de Graaf NED19971201 4.51.532

21 blauw Maike van der Duin NED20010912 4.51.532

21 zwart Melanie Klement NED19940503 4.51.532

FINALE OM DE EERSTE EN TWEEDE PLAATS PLOEGACHTERVOLGING VROUWEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 22 rood Kirstie van Haaften NED19990121 4.37.442

22 groen Amber van der Hulst NED19990921 4.37.442

22 blauw Bente van Teeseling NED19990427 4.37.442

22 zwart Mylene de Zoete NED19990103 4.37.442

2 23 rood Kelly Markus NED19930207 4.43.974

23 groen Riejanne Markus NED19940901 4.43.974

23 blauw Amy Pieters NED19910601 4.43.974

23 zwart Winanda Spoor NED19910127 4.43.974

TOTALE UITSLAG VAN DE PLOEG ACHTERVOLGING VROUWEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 22 rood Kirstie van Haaften NED19990121 4.37.442

22 groen Amber van der Hulst NED19990921 4.37.442

22 blauw Bente van Teeseling NED19990427 4.37.442

22 zwart Mylene de Zoete NED19990103 4.37.442

2 23 rood Kelly Markus NED19930207 4.43.974

23 groen Riejanne Markus NED19940901 4.43.974

23 blauw Amy Pieters NED19910601 4.43.974

23 zwart Winanda Spoor NED19910127 4.43.974

3 19 rood Maaike Brandwagt NED19980508 4.47.941

19 groen Tessa Dijksman NED19970218 4.47.941

19 blauw Marjolein van ’t Geloof NED19960327 4.47.941

19 zwart Phaedra Krol NED19990624 4.47.941

4 21 rood Judith Bloem NED19900729 4.51.532

21 groen Michelle de Graaf NED19971201 4.51.532

21 blauw Maike van der Duin NED20010912 4.51.532

21 zwart Melanie Klement NED19940503 4.51.532

5 20 rood Carolien de Bruin NED20020605 4.53.555

20 groen Daniek Hengeveld NED20021117 4.53.555

20 blauw Fleur Nagtegaal NED20020123 4.53.555

20 zwart Maud Rijnbeek NED20021203 4.53.555

MANNEN KWALIFICATIE PLOEGACHTERVOLGING 4000 meter – 16 rondem

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentiecode Tijd

1 32 rood Yanne Dorenbos NED20000915 4.17.102

32 groen Leco Hendriks NED20000428 4.17.102

32 blauw Enzo Leijnse NED20010716 4.17.102

32 zwart Casper van Uden NED20010722 4.17.102

2 31 rood Dion Beukeboom NED19890202 4.19.201

31 groen Joost van der Burg NED19931211 4.19.201

31 blauw Roy Pieters NED19890612 4.19.201

31 zwart Yentl Ruijmgaard NED19980128 4.19.201

3 28 rood Roy Duijvesteijn NED20010729 4.21.214

28 groen Luuk Jansen NED19920325 4.21.214

28 blauw Thomas Mijnsbergen NED20020815 4.21.214

28 zwart Niall Tilli NED20000202 4.21.214

4 27 rood Leon Ellermann NED20020719 4.27.021

27 groen Stijn Hanegraaf NED20020415 4.27.021

27 blauw Rick Hezeman NED20010717 4.27.021

27 zwart Steyn Lamberink NED20011003 4.27.021

5 24 rood Milan Broer NED19950918 4.28.671

24 groen Sergino Wilshaus 4.28.671

24 blauw Sam Meijdam NED20010927 4.28.671

24 zwart Xander van Straten NED20020524 4.28.671

6 29 rood Loe van Belle NED20020124 4.32.521

29 groen Mark de Groot NED20020420 4.32.521

29 blauw Lance Huenders NED20020710 4.32.521

29 zwart Tristan Kool NED20020906 4.32.521

29 wit Wouter van de Weerdhof NED20020806 4.32.521

7 26 rood Noel Luijten NED20020828 4.34.712

26 groen Ole Veenhuis NED20021121 4.34.712

26 blauw Rowan Wijfje NED20020510 4.34.712

26 zwart Timo de Zeeuw NED20020625 4.34.712

8 30 rood Mitchell Huenders NED19880712 4.35.341

30 groen Michel Kreder NED19870815 4.35.341

30 blauw Raymond Kreder NED19891126 4.35.341

30 zwart Raymond Splinter NED19900311 4.35.341

9 25 rood Jesper Dijksman NED20010307 4.35.825

25 groen Neville Groot NED19970221 4.35.825

25 blauw Tristan Groot NED19970221 4.35.825

25 zwart Mike Schoonderwoerd NED19970219 4.35.825

FINALE PLOEGACHTERVOLGING OM DE DERDE EN VIERDE PLAATS MANNEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentiecode Tijd

4 28 rood Roy Duijvesteijn NED20010729 4.24.689

28 groen Luuk Jansen NED19920325 4.24.689

28 blauw Thomas Mijnsbergen NED20020815 4.24.689

28 zwart Niall Tilli NED20000202 4.24.689

3 27 rood Leon Ellermann NED20020719 4.24.612

27 groen Stijn Hanegraaf NED20020415 4.24.612

27 blauw Rick Hezeman NED20010717 4.24.612

27 zwart Steyn Lamberink NED20011003 4.24.612

FINALE PLOEGACHTERVOLGING OM DE EERSTE EN TWEEDE PLAATS

MANNEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentiecode Tijd

1 32 rood Yanne Dorenbos NED20000915 4.12.593

32 groen Leco Hendriks NED20000428 4.12.593

32 blauw Enzo Leijnse NED20010716 4.12.593

32 zwart Casper van Uden NED20010722 4.12.593

2 31 rood Dion Beukeboom NED19890202 4.12.992

31 groen Joost van der Burg NED19931211 4.12.992

31 blauw Roy Pieters NED19890612 4.12.992

31 zwart Yentl Ruijmgaard NED19980128 4.12.992

TOTALE UITSLAG VAN DE PLOEG ACHTERVOLGING MANNEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentiecode Tijd

1 32 rood Yanne Dorenbos NED20000915 4.12.593

32 groen Leco Hendriks NED20000428 4.12.593

32 blauw Enzo Leijnse NED20010716 4.12.593

32 zwart Casper van Uden NED20010722 4.12.593

2 31 rood Dion Beukeboom NED19890202 4.12.992

31 groen Joost van der Burg NED19931211 4.12.992

31 blauw Roy Pieters NED19890612 4.12.992

31 zwart Yentl Ruijmgaard NED19980128 4.12.992

3 27 rood Leon Ellermann NED20020719 4.24.612

27 groen Stijn Hanegraaf NED20020415 4.24.612

27 blauw Rick Hezeman NED20010717 4.24.612

27 zwart Steyn Lamberink NED20011003 4.24.612

4 28 rood Roy Duijvesteijn NED20010729 4.24.689

28 groen Luuk Jansen NED19920325 4.24.689

28 blauw Thomas Mijnsbergen NED20020815 4.24.689

28 zwart Niall Tilli NED20000202 4.24.689

5 24 rood Milan Broer NED19950918 4.28.671

24 groen Sergino Wilshaus 4.28.671

24 blauw Sam Meijdam NED20010927 4.28.671

24 zwart Xander van Straten NED20020524 4.28.671

6 29 rood Loe van Belle NED20020124 4.32.521

29 groen Mark de Groot NED20020420 4.32.521

29 blauw Lance Huenders NED20020710 4.32.521

29 zwart Tristan Kool NED20020906 4.32.521

29 wit Wouter van de Weerdhof NED20020806 4.32.521

7 26 rood Noel Luijten NED20020828 4.34.712

26 groen Ole Veenhuis NED20021121 4.34.712

26 blauw Rowan Wijfje NED20020510 4.34.712

26 zwart Timo de Zeeuw NED20020625 4.34.712

8 30 rood Mitchell Huenders NED19880712 4.35.341

30 groen Michel Kreder NED19870815 4.35.341

30 blauw Raymond Kreder NED19891126 4.35.341

30 zwart Raymond Splinter NED19900311 4.35.341

9 25 rood Jesper Dijksman NED20010307 4.35.825

25 groen Neville Groot NED19970221 4.35.825

25 blauw Tristan Groot NED19970221 4.35.825

25 zwart Mike Schoonderwoerd NED19970219 4.35.825

KWALIFICATIE JEUGD TEAMSPRINT 2 RONDEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 46 rood Stijn Berentsen NED20050717 37.810

46 blauw Chris Kisters NED20050928 37.810

2 50 rood Ryan Gal NED20050307 38.409

50 blauw Martijn Mulder NED20050808 38.409

3 42 rood Tobias Kool NED20050528 39.504

42 blauw Jesse de Vries NED20050211 39.504

4 48 rood Jan van Schaik NED20061210 39.639

48 blauw Jens Versteeg NED20050216 39.639

5 44 rood Martijn Azantinlow NED20060526 40.576

44 blauw Nina Oolders NED20050113 40.576

6 51 rood Dirk Darding NED20050405 40.605

51 blauw Thijmen Groen NED20050304 40.605

7 37 rood Lean Booy NED20051217 40.780

37 blauw Thomas Engelhard NED20050508 40.780

8 40 rood Joris Funken NED20050328 40.931

40 blauw Marit Koene NED20051216 40.931

9 47 rood Daan de Jong NED20050627 40.940

47 blauw Lars Lakeman NED20050516 40.940

10 49 rood Joeri Schaper NED20060129 41.037

49 blauw Stan Smit NED20060113 41.037

11 39 rood Floris Demuyt NED20060915 41.578

39 blauw Siemen Hooiveld NED20050910 41.578

12 43 rood Lance Venema NED20050823 41.922

43 blauw Collin Westbroek NED20060910 41.922

13 38 rood Casper van Hartskamp NED20060206 42.621

38 blauw Tim Sondermeijer NED20050405 42.621

14 34 rood Loïs Kuiper NED20051022 42.961

34 blauw Levi Oord NED20061002 42.961

15 33 rood Mauro Ambrawo NED20060110 43.101

33 blauw Fabian Groenhuizen NED20051229 43.101

16 36 rood Silje Bader NED20050924 43.383

36 blauw Jade Wuurman NED20061017 43.383

17 35 rood llija Bosschieter NED20060711 43.706

35 blauw Liam Witte NED20060211 43.706

18 45 rood Liam van Os NED20060427 44.478

45 blauw Duco van der Zwart NED20061106 44.478

19 41 rood Lance Meijers NED20051205 44.899

41 blauw Tijmen Schouten NED20050705 44.899

FINALE OM DE DERDE EN VIERDE PLAATS TEAMSPRINT JEUGD

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

3 42 rood Tobias Kool NED20050528 38.897

42 blauw Jesse de Vries NED20050211 38.897

4 48 rood Jan van Schaik NED20061210 39.996

48 blauw Jens Versteeg NED20050216 39.996

FINALE OM DE EERSTE EN TWEEDE PLAATS TEAMSPRINT JEUGD

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

2 46 rood Stijn Berentsen NED20050717 38.306

46 blauw Chris Kisters NED20050928 38.306

1 50 rood Ryan Gal NED20050307 37.959

50 blauw Martijn Mulder NED20050808 37.959

TOTALE UITSLAG VAN DE TEAMSPRINT JEUGD

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 50 rood Ryan Gal NED20050307 37.959

50 blauw Martijn Mulder NED20050808 37.959

2 46 rood Stijn Berentsen NED20050717 38.306

46 blauw Chris Kisters NED20050928 38.306

3 42 rood Tobias Kool NED20050528 38.897

42 blauw Jesse de Vries NED20050211 38.897

4 48 rood Jan van Schaik NED20061210 39.996

48 blauw Jens Versteeg NED20050216 39.996

5 44 rood Martijn Azantinlow NED20060526 40.576

44 blauw Nina Oolders NED20050113 40.576

6 51 rood Dirk Darding NED20050405 40.605

51 blauw Thijmen Groen NED20050304 40.605

7 37 rood Lean Booy NED20051217 40.780

37 blauw Thomas Engelhard NED20050508 40.780

8 40 rood Joris Funken NED20050328 40.931

40 blauw Marit Koene NED20051216 40.931

9 47 rood Daan de Jong NED20050627 40.940

47 blauw Lars Lakeman NED20050516 40.940

10 49 rood Joeri Schaper NED20060129 41.037

49 blauw Stan Smit NED20060113 41.037

11 39 rood Floris Demuyt NED20060915 41.578

39 blauw Siemen Hooiveld NED20050910 41.578

12 43 rood Lance Venema NED20050823 41.922

43 blauw Collin Westbroek NED20060910 41.922

13 38 rood Casper van Hartskamp NED20060206 42.621

38 blauw Tim Sondermeijer NED20050405 42.621

14 34 rood Loïs Kuiper NED20051022 42.961

34 blauw Levi Oord NED20061002 42.961

15 33 rood Mauro Ambrawo NED20060110 43.101

33 blauw Fabian Groenhuizen NED20051229 43.101

16 36 rood Silje Bader NED20050924 43.383

36 blauw Jade Wuurman NED20061017 43.383

17 35 rood llija Bosschieter NED20060711 43.706

35 blauw Liam Witte NED20060211 43.706

18 45 rood Liam van Os NED20060427 44.478

45 blauw Duco van der Zwart NED20061106 44.478

19 41 rood Lance Meijers NED20051205 44.899

41 blauw Tijmen Schouten NED20050705 44.899

KWALIFICATIE NWL MEISJES TEAMSPRINT 2 RONDEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 54 rood Nina Maathuis NED20040206 38.500

54 blauw Anniek Wever NED20031029 38.500

2 55 rood Yuli van der Molen NED20030523 39.445

55 blauw Babette van der Wolf NED20040429 39.445

3 56 rood Joyce de Rijk NED20030618 39.660

56 blauw Yilla Threels NED20040429 39.660

4 59 rood Luna Cnossen NED20040115 39.904

59 blauw Norah Knoef NED20040206 39.904

5 53 rood Imme Arink NED20040530 40.792

53 blauw Indy Kappert NED20040630 40.792

6 57 rood Noëlle Booy NED20040221 41.085

57 blauw Emma Hoolwerf NED20040406 41.085

7 58 rood Roos van den Berg NED20040422 42.794

58 blauw Imke van der Zwart NED20040216 42.794

FINALE OM DE DERDE EN VIERDE PLAATS TEAMSPRINT NWL MEISJES

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

3 56 rood Joyce de Rijk NED20030618 40.251

56 blauw Yilla Threels NED20040429 40.251

4 59 rood Luna Cnossen NED20040115 40.380

59 blauw Norah Knoef NED20040206 40.380

FINALE OM DE EERSTE EN TWEEDE PLAATS TEAMSPRINT NWL

MEISJES

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 54 rood Nina Maathuis NED20040206 38.698

54 blauw Anniek Wever NED20031029 38.698

2 55 rood Yuli van der Molen NED20030523 39.245

55 blauw Babette van der Wolf NED20040429 39.245

TOTALE UITSLAG VAN DE TEAMSPRINT NIEUWELINGEN MEISJES

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 54 rood Nina Maathuis NED20040206 38.698

54 blauw Anniek Wever NED20031029 38.698

2 55 rood Yuli van der Molen NED20030523 39.245

55 blauw Babette van der Wolf NED20040429 39.245

3 56 rood Joyce de Rijk NED20030618 40.251

56 blauw Yilla Threels NED20040429 40.251

4 59 rood Luna Cnossen NED20040115 40.380

59 blauw Norah Knoef NED20040206 40.380

5 53 rood Imme Arink NED20040530 40.792

53 blauw Indy Kappert NED20040630 40.792

6 57 rood Noëlle Booy NED20040221 41.085

57 blauw Emma Hoolwerf NED20040406 41.085

7 58 rood Roos van den Berg NED20040422 42.794

58 blauw Imke van der Zwart NED20040216 42.794

KWALIFICATIE NIEUWELINGEN TEAMSPRINT 2 RONDEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 63 rood Biki Goedschalk NED20030328 36.269

63 blauw Thomas Lakeman NED20030129 36.269

2 62 rood Mark Groeneveld NED20030615 36.633

62 blauw Nick Schelvis NED20030903 36.633

3 64 rood Elmar Abma NED20040426 36.789

64 blauw Stijn Hezeman NED20040529 36.789

4 89 rood Thijs van Leeuwen NED20030722 37.968

89 blauw Leonardo van Driel NED20030116 37.968

5 66 rood Maxime Duba NED20041002 38.242

66 blauw Stef Koning NED20040318 38.242

6 65 rood Marijn Schaper NED20040113 38.469

65 blauw Pepijn Veenings NED20040402 38.469

7 67 rood Sal Meijers NED20040628 38.496

67 blauw Lennard Meinema NED20030119 38.496

8 61 rood Mick Nijveld NED20040109 38.875

61 blauw Justus Willemsen NED20040126 38.875

9 68 rood Pim Funken NED20030409 38.964

68 blauw Miguel van Tintelen NED20040425 38.964

FINALE OM DE DERDE EN VIERDE PLAATS TEAMSPRINT NIEUWELINGEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

3 64 rood Elmar Abma NED20040426 36.504

64 blauw Stijn Hezeman NED20040529 36.504

4 89 rood Thijs van Leeuwen NED20030722 37.053

89 blauw Leonardo van Driel NED20030116 37.053

FINALE OM DE EERSTE EN TWEEDE PLAATS TEAMSPRINT

NIEUWELINGEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 63 rood Biki Goedschalk NED20030328 35.766

63 blauw Thomas Lakeman NED20030129 35.766

2 62 rood Mark Groeneveld NED20030615 36.237

62 blauw Nick Schelvis NED20030903 36.237

TOTALE UITSLAG VAN DE TEAMSPRINT NIEUWELINGEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 63 rood Biki Goedschalk NED20030328 35.766

63 blauw Thomas Lakeman NED20030129 35.766

2 62 rood Mark Groeneveld NED20030615 36.237

62 blauw Nick Schelvis NED20030903 36.237

3 64 rood Elmar Abma NED20040426 36.504

64 blauw Stijn Hezeman NED20040529 36.504

4 89 rood Thijs van Leeuwen NED20030722 37.053

89 blauw Leonardo van Driel NED20030116 37.053

5 66 rood Maxime Duba NED20041002 38.242

66 blauw Stef Koning NED20040318 38.242

6 65 rood Marijn Schaper NED20040113 38.469

65 blauw Pepijn Veenings NED20040402 38.469

7 67 rood Sal Meijers NED20040628 38.496

67 blauw Lennard Meinema NED20030119 38.496

8 61 rood Mick Nijveld NED20040109 38.875

61 blauw Justus Willemsen NED20040126 38.875

9 68 rood Pim Funken NED20030409 38.964

68 blauw Miguel van Tintelen NED20040425 38.964

KWALIFICATIE VROUWEN TEAMSPRINT 2 RONDEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 75 Kyra Lamberink NED19960415 33.760

75 Hetty van de Wouw NED19980529 33.760

2 77 Elis Ligtlee NED19940628 33.965

77 Laurine van Riessen NED19870810 33.965

3 78 Shanne Braspennincx NED19910518 34.557

78 Steffie van der Peet NED19990910 34.557

4 76 Caroline Groot NED19970904 37.006

76 Phaedra Krol NED19990624 37.006

5 69 Lonneke Geraerts NED20020313 37.019

69 Kimberly Kalee NED20020307 37.019

6 74 Maike van der Duin NED20010912 38.582

74 Daniek Hengeveld NED20021117 38.582

7 73 Carolien de Bruin NED20020605 39.432

73 Maud Rijnbeek NED20021203 39.432

8 72 Fleur Nagtegaal NED20020123 39.717

72 Oriana Soerewijn NED20021017 39.717

9 71 Eden Hoogschagen NED20011016 42.960

71 Yvette Veldt NED20020530 42.960

FINALE OM DE DERDE EN VIERDE PLAATS TEAMSPRINT VROUWEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

3 78 Shanne Braspennincx NED19910518 34.317

78 Steffie van der Peet NED19990910 34.317

4 76 Caroline Groot NED19970904 37.928

76 Phaedra Krol NED19990624 37.928

FINALE OM DE EERSTE EN TWEEDE PLAATS TEAMSPRINT VROUWEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 75 Kyra Lamberink NED19960415 33.472

75 Hetty van de Wouw NED19980529 33.472

2 77 Elis Ligtlee NED19940628 33.871

77 Laurine van Riessen NED19870810 33.871

TOTALE UITSLAG VAN DE TEAMSPRINT VROUWEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 75 Kyra Lamberink NED19960415 33.472

75 Hetty van de Wouw NED19980529 33.472

2 77 Elis Ligtlee NED19940628 33.871

77 Laurine van Riessen NED19870810 33.871

3 78 Shanne Braspennincx NED19910518 34.317

78 Steffie van der Peet NED19990910 34.317

4 76 Caroline Groot NED19970904 37.928

76 Phaedra Krol NED19990624 37.928

5 69 Lonneke Geraerts NED20020313 37.019

69 Kimberly Kalee NED20020307 37.019

6 74 Maike van der Duin NED20010912 38.582

74 Daniek Hengeveld NED20021117 38.582

7 73 Carolien de Bruin NED20020605 39.432

73 Maud Rijnbeek NED20021203 39.432

8 72 Fleur Nagtegaal NED20020123 39.717

72 Oriana Soerewijn NED20021017 39.717

9 71 Eden Hoogschagen NED20011016 42.960

71 Yvette Veldt NED20020530 42.960

KWALIFICATIE MANNEN TEAMSPRINT 3 RONDEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 88 rood Roy van den Berg NED19880908 43.771

88 groen Theo Bos NED19830822 43.771

88 blauw Matthijs Büchli NED19921213 43.771

2 85 rood Harrie Lavreysen NED19970314 46.253

85 groen Sam Ligtlee NED19971212 46.253

85 blauw Joël Zuidema NED19990504 46.253

3 87 rood Stephan Habets NED19961108 46.523

87 groen Nils van ’t Hoenderdaal NED19931003 46.523

87 blauw Jeffrey Hoogland NED19930316 46.523

4 86 rood Mark Bakker NED20000301 48.996

86 groen Yorik Wever NED20011210 48.996

86 blauw Koen van der Wijst NED19980608 48.996

5 80 rood Rick Hezeman NED20010717 49.415

80 groen Steyn Lamberink NED20011003 49.415

80 blauw Carlo Cesar NED19920907 49.415

6 79 rood Stijn Hanegraaf NED20020415 49.805

79 groen Lars Romijn NED20020122 49.805

79 blauw Wouter van de Weerdhof NED20020806 49.805

7 82 rood Damian de Bruin NED20020401 50.005

82 groen Gino Knies NED20010116 50.005

82 blauw Tijmen van Loon NED20010320 50.005

8 83 rood Tony Boon NED20020407 51.008

83 groen Yorick Bos NED19900326 51.008

83 blauw Kevin van der Pols NED19980618 51.008

9 81 rood Jayson de Bruin NED20000721 51.618

81 groen Herman ten Kate NED19911028 51.618

81 blauw Rémon Kniest NED19731012 51.618

10 84 rood Ernesto Attanasio NED20001218 Gediskwalificeerd

84 groen Jasper van den Ende NED19790906 Gediskwalificeerd

84 blauw Michael Veen NED19880519 Gediskwalificeerd

FINALE OM DE DERDE EN VIERDE PLAATS TEAMSPRINT MANNEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

3 87 rood Stephan Habets NED19961108 47.655

87 groen Nils van ’t Hoenderdaal NED19931003 47.655

87 blauw Jeffrey Hoogland NED19930316 47.655

4 86 rood Mark Bakker NED20000301 48.814

86 groen Yorik Wever NED20011210 48.814

86 blauw Koen van der Wijst NED19980608 48.814

FINALE OM DE EERSTE EN TWEEDE PLAATS TEAMSPRINT MANNEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 88 rood Roy van den Berg NED19880908 43.276

88 groen Theo Bos NED19830822 43.276

88 blauw Matthijs Büchli NED19921213 43.276

2 85 rood Harrie Lavreysen NED19970314 45.311

85 groen Sam Ligtlee NED19971212 45.311

85 blauw Joël Zuidema NED19990504 45.311

TOTALE UITSLAG VAN DE TEAMSPRINT MANNEN

Plaats Ploeg Voornaam Achternaam Licentie code Tijd

1 88 rood Roy van den Berg NED19880908 43.276

88 groen Theo Bos NED19830822 43.276

88 blauw Matthijs Büchli NED19921213 43.276

2 85 rood Harrie Lavreysen NED19970314 45.311

85 groen Sam Ligtlee NED19971212 45.311

85 blauw Joël Zuidema NED19990504 45.311

3 87 rood Stephan Habets NED19961108 47.655

87 groen Nils van ’t Hoenderdaal NED19931003 47.655

87 blauw Jeffrey Hoogland NED19930316 47.655

4 86 rood Mark Bakker NED20000301 48.814

86 groen Yorik Wever NED20011210 48.814

86 blauw Koen van der Wijst NED19980608 48.814

5 80 rood Rick Hezeman NED20010717 49.415

80 groen Steyn Lamberink NED20011003 49.415

80 blauw Carlo Cesar NED19920907 49.415

6 79 rood Stijn Hanegraaf NED20020415 49.805

79 groen Lars Romijn NED20020122 49.805

79 blauw Wouter van de Weerdhof NED20020806 49.805

7 82 rood Damian de Bruin NED20020401 50.005

82 groen Gino Knies NED20010116 50.005

82 blauw Tijmen van Loon NED20010320 50.005

8 83 rood Tony Boon NED20020407 51.008

83 groen Yorick Bos NED19900326 51.008

83 blauw Kevin van der Pols NED19980618 51.008

9 81 rood Jayson de Bruin NED20000721 51.618

81 groen Herman ten Kate NED19911028 51.618

81 blauw Rémon Kniest NED19731012 51.618

10 84 rood Ernesto Attanasio NED20001218 Gediskwalificeerd

84 groen Jasper van den Ende NED19790906 Gediskwalificeerd

84 blauw Michael Veen NED19880519 Gediskwalificeerd

 

 

 

 

Future Serie by eXtropy standen en uitslagen na drie wedstrijden.

Categorie 3 99=dns Amsterdam 14-10-2018 Alkmaar 3-11-2018 Apeldoorn 17-11-2018 Totaal punten Aantal deelnames
Plaats Naam Woonplaats Scr Pnt Temp Tot Scr Pnt Temp Tot Afv Pnt Tot    
1 Dylan   Rijnders Lage Zwaluwe 1 2 1 4 2 1 1 4 1 1 2 10 3
2 Filippo van Loo Amsterdam 2 1 2 5 1 4 3 8 2 2 4 17 3
3 Cas Metten Geldrop 5 5 3 13 3 3 4 10 5 4 9 32 3
4 Pieter Westbroek Sint Pancras 3 3 5 11 5 5 2 12 7 6 13 36 3
5 Hanne Stukker Apeldoorn 99 99 99 297 6 6 6 18 4 7 11 326 2
6 Laurens Dijkstra Woerden 99 99 99 297 4 2 5 11 99 99 198 506 1
7 Amy Grosz Zevenhuizen 4 4 4 12 99 99 99 297 99 99 198 507 1
8 Andries Knapen Esch 99 99 99 297 99 99 99 297 3 3 6 600 1
9 Filijn DeMuyt Boekel 99 99 99 297 99 99 99 297 6 5 11 605 1
Categorie 4 99=dns Amsterdam 14-10-2018 Alkmaar 3-11-2018 Apeldoorn 17-11-2018 Totaal punten Aantal deelnames
Plaats Naam Woonplaats Scr Pnt Temp Tot Scr Pnt Temp Tot Afv Pnt Tot    
1 Suzanne Mulder Epe 1 1 1 3 2 2 1 5 2 2 4 12 3
2 Floris van Hartskamp Apeldoorn 3 3 3 9 4 5 3 12 4 4 8 29 3
3 Linn Berentsen Groenlo 4 4 4 12 6 4 5 15 8 6 14 41 3
4 Maureen Abma Wolvega 99 99 99 297 1 1 2 4 1 1 2 303 2
5 Evi de Jonge ‘s-Gravendeel 2 2 2 6 99 99 99 297 5 3 8 311 2
6 Akira   Koolbergen Krommenie 99 99 99 297 3 3 4 10 3 5 8 315 2
7 Timo Schreur Apeldoorn 99 99 99 297 7 6 6 19 6 7 13 329 2
8 Jeannot de Betuë Oudesluis 99 99 99 297 5 7 7 19 99 99 99 415 1
9 Marnix Veen Apeldoorn 99 99 99 297 99 99 99 297 7 8 15 609 1
Categorie 5 99=dns Amsterdam 14-10-2018 Alkmaar 3-11-2018 Apeldoorn 17-11-2018 Totaal punten Aantal deelnames
Plaats Naam Woonplaats Scr Pnt Temp Tot Scr Pnt Temp Tot Afv Pnt Tot    
1 Tyler   Eyk Amsterdam 1 1 1 3 1 1 2 4 1 1 2 9 3
2 Max de Lincel Voorschoten 2 2 3 7 2 3 1 6 2 2 4 17 3
3 Victor Kroesbergen Ede 4 7 5 16 4 6 3 13 13 3 16 45 3
4 Mees Bassa Noordeloos 5 5 8 18 7 9 5 21 3 12 15 54 3
5 Ruben Weijers Apeldoorn 8 4 9 21 6 7 7 20 11 6 17 58 3
6 Ruben Willemsen Apeldoorn 6 9 10 25 8 8 9 25 8 8 16 66 3
7 Pascal Cutler Amsterdam 11 11 11 33 10 4 8 22 6 10 16 71 3
8 Quint Segboer Apeldoorn 9 13 13 35 9 10 10 29 12 9 21 85 3
9 Esmee de Rijk Nieuwkoop 3 3 4 10 3 2 4 9 99 99 198 217 2
10 Jade Wuurman Limmen 99 99 99 297 5 5 6 16 5 4 9 322 2
11 Devlin Feys Ingelmunster 7 6 2 15 99 99 99 297 4 7 11 323 2
12 Jasmijn van Hellemond Apeldoorn 12 10 6 28 99 99 99 297 9 13 22 347 2
13 Dico van Os Berkel en Rodenrijs 10 8 7 25 99 99 99 297 99 99 198 520 1
14 Kaj Zielstra Apeldoorn 99 99 99 297 99 99 99 297 10 5 15 609 1
15 Lucas Demuyt Boekel 99 99 99 297 99 99 99 297 7 11 18 612 1
Categorie 6 99=dns Amsterdam 14-10-2018 Alkmaar 3-11-2018 Apeldoorn 17-11-2018 Totaal punten Aantal deelnames
Plaats Naam Woonplaats Scr Pnt Temp Tot Scr Pnt Temp Tot Afv Pnt Tot    
1 Joeri   Schaper Bergen 2 1 1 4 3 2 2 7 1 2 3 14 3
2 Martijn Azantinlow Tilburg 1 3 3 7 1 1 1 3 4 1 5 15 3
3 Jan van Schaik Amsterdam 5 2 4 11 2 3 3 8 2 3 5 24 3
4 Stan Smit Wervershoof 6 4 2 12 8 5 5 18 3 9 12 42 3
5 Nina Oolders Scheemda 3 9 13 25 4 6 4 14 9 7 16 55 3
6 Floris de Demuyt Boekel 10 7 7 24 9 11 10 30 8 11 19 73 3
7 Marit Koene Poeldijk 14 12 14 40 6 4 7 17 13 5 18 75 3
8 Collin Westbroek Sint Pancras 9 13 6 28 10 9 15 34 5 12 17 79 3
9 Esmee Ellerman Emmen 11 15 12 38 13 15 12 40 11 6 17 95 3
10 Duco de  Zwart Alphen ad Rijn 13 14 15 42 15 10 11 36 7 13 20 98 3
11 Mauro Ambrawo Apeldoorn 17 16 17 50 16 16 16 48 17 18 35 133 3
12 Liam Witte Texel 12 5 5 22 7 7 8 22 99 99 198 242 2
13 Thomas Jonker Heemskerk 15 11 11 37 11 8 9 28 99 99 198 263 2
14 Zoë van Velzen Waddinxveen 99 99 99 297 5 13 6 24 6 4 10 331 2
15 Liam van Os Berken en Rodenrijs 4 10 9 23 99 99 99 297 12 10 22 342 2
16 Levi Oord Apeldoorn 99 99 99 297 14 12 14 40 14 8 22 359 2
17 Silje Bader Warmenhuizen 99 99 99 297 12 14 13 39 16 16 32 368 2
18 Casper van Hartskamp Apeldoorn 7 6 10 23 99 99 99 297 99 99 198 518 1
19 Stijn Wierda Heerhugowaard 8 8 8 24 99 99 99 297 99 99 198 519 1
20 Mika van Os Berkel en Rodenrijs 16 17 16 49 99 99 99 297 99 99 198 544 1
21 Roos Huijbers Tilburg 99 99 99 297 99 99 99 297 10 14 24 618 1
22 Staf de Bode 99 99 99 297 99 99 99 297 15 15 30 624 1
23 Esra Goossens Borculo 99 99 99 297 99 99 99 297 18 17 35 629 1
Categorie 7 99=dns Amsterdam 14-10-2018 Alkmaar 3-11-2018 Apeldoorn 17-11-2018 Totaal punten Aantal deelnames
Plaats Naam Woonplaats Scr Pnt Temp Tot Scr Pnt Temp Tot Afv Pnt Tot    
1 Axel   Roks Sint Willibrord 2 1 1 4 1 1 3 5 5 2 7 16 3
2 Martijn Mulder Epe 3 2 2 7 2 2 4 8 1 3 4 19 3
3 Chris Kisters Nuenen 6 6 4 16 3 3 2 8 3 1 4 28 3
4 Thomas Engelhard Den Haag 1 5 3 9 4 6 1 11 7 5 12 32 3
5 Stijn Berentsen Groenlo 8 7 5 20 11 5 10 26 2 7 9 55 3
6 Jesse de Vries Hoofddorp 10 9 6 25 7 4 5 16 11 9 20 61 3
7 Lance Venema Heerhugowaard 9 10 11 30 12 7 6 25 6 4 10 65 3
8 Jens Versteeg Amsterdam 12 11 12 35 10 8 7 25 8 16 24 84 3
9 Dirk Darding Maastricht 4 8 8 20 5 9 11 25 99 99 198 243 2
10 Thijmen Groen Den Haag 5 4 7 16 99 99 99 297 4 6 10 323 2
11 Daan de Jong 99 99 99 297 6 10 9 25 10 8 18 340 2
12 Lars Lakeman Venhuizen 99 99 99 297 8 11 8 27 16 11 27 351 2
13 Sil Keur Zwolle 11 12 10 33 99 99 99 297 12 15 27 357 2
14 Lean Booy Berkel en Rodenrijs 99 99 99 297 13 13 12 38 13 12 25 360 2
15 Robin Schol Heerhugowaard 99 99 99 297 14 12 13 39 15 10 25 361 2
16 Fabian Groenhuizen Apeldoorn 15 13 16 44 99 99 99 297 14 13 27 368 2
17 Siemen Hooiveld Berghem 16 16 13 45 99 99 99 297 9 18 27 369 2
18 Tobias Kool Purmerend 7 3 9 19 99 99 99 297 99 21 120 436 2
19 Lance Meijers Baarn 13 14 14 41 99 99 99 297 99 99 198 536 1
20 Jules Segboer Apeldoorn 99 99 99 297 15 14 14 43 99 99 198 538 1
21 Boet van Bavel Apeldoorn 14 15 15 44 99 99 99 297 99 99 198 539 1
22 Roel Hendriks Velp 99 99 99 297 99 99 99 297 17 14 31 625 1
23 Ryan Gal Neede 99 99 99 297 99 99 99 297 20 17 37 631 1
24 Steven Kluft 99 99 99 297 99 99 99 297 19 19 38 632 1
25 Hugo Beishuizen Diepenveen 99 99 99 297 99 99 99 297 18 20 38 632 1
26 Jeffrey Zwart Haarlem 99 99 99 297 99 99 99 297 99 22 121 715 1
27 Mika Koelewijn Nijkerk 99 99 99 297 99 99 99 297 99 23 122 716 1
Nieuwelingen meisjes 99=dns Amsterdam 14-10-2018 Alkmaar 3-11-2018 Apeldoorn 17-11-2018 Totaal punten Aantal deelnames
Plaats Naam Woonplaats Scr Pnt Temp Tot Scr Pnt Temp Tot Afv Pnt Tot    
1 Indy   Kappert Markelo 8 6 8 22 3 1 3 7 1 2 3 32 3
2 Noelle Booij Berkel en Rodenrijs 6 7 7 20 2 4 4 10 6 6 12 42 3
3 Lisa van de Kamp Den Haag 11 10 11 32 5 5 5 15 12 10 22 69 3
4 Aaike Cools Kontich ( Bel ) 2 1 6 9 99 99 99 297 3 1 4 310 2
5 Imme Arink Groenlo 5 3 5 13 99 99 99 297 2 3 5 315 2
6 Emma Hoolwerf Eemdijk 99 99 99 297 4 3 2 9 5 5 10 316 2
7 Milly Davies Oost Knollendam 4 5 9 18 99 99 99 297 4 4 8 323 2
8 Malaika Feys Ingelmunster ( Ger ) 10 9 3 22 99 99 99 297 9 7 16 335 2
9 Noa Oord Apeldoorn 99 99 99 297 6 6 6 18 10 11 21 336 2
10 Nora   Knoef Eefde 7 11 10 28 99 99 99 297 8 8 16 341 2
11 Yuli van de Molen Krommenie 1 2 1 4 99 99 99 297 99 99 198 499 1
12 Joyce de Rijk Nieuwkoop 99 99 99 297 1 2 1 4 99 99 198 499 1
13 Babette de Wolf Oude Tomge 3 4 2 9 99 99 99 297 99 99 198 504 1
14 Fenne Weber Amsterdam 9 8 4 21 99 99 99 297 99 99 198 516 1
15 Jade Linthoudt Appelterre 99 99 99 297 99 99 99 297 7 9 16 610 1
16 Rivkah Kroesbergen Ede 99 99 99 297 99 99 99 297 11 12 23 617 1
Nieuweling Jongens    99=dns Amsterdam 14-10-2018 Alkmaar 3-11-2018 Apeldoorn 17-11-2018 Totaal punten Aantal deelnames
Plaats Naam Woonplaats Scr Pnt Temp Tot Scr Pnt Temp Tot Afv Pnt Tot    
1 Biki   Goedschalk Den Haag 1 1 1 3 3 2 2 7 3 3 6 16 3
2 Marijn Schaper Bergen 2 4 2 8 4 6 3 13 7 5 12 33 3
3 Rik van de Wal Apeldoorn 6 6 3 15 7 7 10 24 99 99 198 237 2
4 Maxime Duba Alkmaar 3 5 6 14 13 9 7 29 99 99 198 241 2
5 Mike Bark Monnickendam 11 8 10 29 9 13 9 31 99 99 198 258 2
6 Maurits Neele Oude Tonge 9 12 5 26 11 12 12 35 99 99 198 259 2
7 Marijn Dingemans Lage Zwaluw 10 10 11 31 14 14 13 41 99 99 198 270 2
8 Bas van de Bulk Berkel en Rodenrijs 13 7 9 29 15 15 15 45 99 99 198 272 2
9 Thomas Lakeman Venhuizen 99 99 99 297 5 3 4 12 2 1 3 312 2
10 Yannick van den Berg Monster 99 99 99 297 2 5 5 12 4 4 8 317 2
11 Quin Quadvlieg Gulpen 8 11 8 27 99 99 99 297 10 7 17 341 2
12 Leonardo van Driel Monster 99 99 99 297 8 10 14 32 6 9 15 344 2
13 Brent Vos Castricum 99 99 99 297 12 11 11 34 8 8 16 347 2
14 Elmar Abma 99 99 99 297 6 1 1 8 99 99 198 503 1
15 Nick Schelvis 99 99 99 297 1 4 6 11 99 99 198 506 1
16 Thijs van Leeuwen Alphen ad Rijn 5 3 4 12 99 99 99 297 99 99 198 507 1
17 Justus Willemsen Apeldoorn 4 2 13 19 99 99 99 297 99 99 198 514 1
18 Stef Koning Hensbroek 99 99 99 297 10 8 8 26 99 99 198 521 1
19 Sal Meijers Baarn 12 9 7 28 99 99 99 297 99 99 198 523 1
20 Kas Visser Houten 7 13 12 32 99 99 99 297 99 99 198 527 1
21 Jorik van Maaren Gorimchem 14 14 14 42 99 99 99 297 99 99 198 537 1
22 Thijs Havenaar Berkel en Rodenrijs 15 15 15 45 99 99 99 297 99 99 198 540 1
23 Renzo Raes Wuustwezel 99 99 99 297 99 99 99 297 1 2 3 597 1
24 Jarne Jonckheere Drongen 99 99 99 297 99 99 99 297 5 6 11 605 1
25 Daan van Oirschot Helvoirt 99 99 99 297 99 99 99 297 9 10 19 613 1

 

 

3 Banen TRACK SERIES INDURANCE AMSTERDAM

4 November 2018

                   
            NIEUWELINGEN JONGENS
rangsch Rugnr Voornaam tv Achternaam   Scratch tmp pnt totaal
1 13 Nick   Schelvis Heemskerk 1 1 4 6
2 7 Thomas   Lakeman Venhuizen 2 2 3 7
3 3 Yannick vd Berg Monster 6 4 1 11
4 1 Elmar   Abma Wolvega 4 5 2 11
5 16 Justus   Willemsen Apeldoorn 3 3 8 14
6 10 Raphael   Mouton Warmenhuizen 9 6 5 20
7 5 Maxime   Duba Alkmaar 8 10 6 24
8 17 Matyas   Borkovec Chech Repulbliek 12 8 8 28
9 2 Mike   Bark Monnickendam 7 14 10 31
10 19 Rik vd Wal Apeldoorn 14 11 7 32
11 9 Sal Meijers Baarn 10 12 11 33
12 14 Pepijn   Veenings Assendelft 11 7 15 33
13 6 Stijn   Hezemans Apeldoorn 5 15 14 34
14 18 Daniel   Vastenhout Spijkenisse 13 9 13 35
15 4 Leonardo vd Driel Monster 15 13 12 40
16 15 Luuk   Verbruggen Deventer 16 16 16 48
17 8 Jorik vd Maaren Gorinchem 17 17 17 51
18 12 Remco   Morsch Heilo 19 18 18 55
19 20 Niels   Tenniglo Utrecht 18 19 19 56
  NIEUWELINGEN MEISJES
rangsch Rugnr Voornaam tv Achternaam   Scratch tmp pnt totaal
1 35 Babette vd Wolf Oude Tonge 1 1 1 3
2 36 Yilla   Threels Woerden 2 4 2 8
3 33 Indy   Kappert Markelo 3 2 4 9
4 37 Joyce de Rijk Nieuwkoop 4 5 3 12
5 31 Imme   Arink Groenlo 5 3 5 13
6 34 Norah   Knoef Eefde 7 6 6 19
7 38 Emma   Brouwer Jaarsveld 6 7 7 20
  JUNIOR MAN
rangsch Rugnr Voornaam tv Achternaam   Scratch tmp pnt totaal
1 68 Steyn   Lamberink Bergentheim 4 1 2 7
2 67 Joris   Kroon Schalkwijk 7 4 1 12
3 72 Sten   Verzijl Berken en Rodenrijs 6 3 3 12
4 73 Wouter vd Weerdhof Lobith 1 5 11 17
5 61 Loe v Belle Zoetermeer 2 12 5 19
6 70 Sam   Meijdam Utrecht 8 11 4 23
7 77 Vaclav   Papik Chech Republic 10 7 6 23
8 76 Timo de Zeeuw Molenaarsgraaf 3 13 7 23
9 66 Tristan   Kool Purmerend 5 6 14 25
10 75 Serginho   Wilshaus Haarlem 15 2 8 25
11 74 Rowan   Wijfje Harmelen 9 10 9 28
12 71 Jens   Pronk de Rijp 12 8 12 32
13 62 Daan   Brouwer Jaarsveld 11 9 13 33
14 79 Lance   Huenders Almere 13 15 10 38
15 64 Stijn   Hanegraaf Heeswijk Dinther 14 14 16 44
16 78 Daniel   Poul Chech Republic 18 16 15 49
     
JUNIOR VROUW
rangsch Rugnr Voornaam tv Achternaam   Scratch tmp pnt totaal
1 93 Daniek   Hengeveld Nootdorp 1 1 1 3
2 94 Eline vd Rooijen Woerden 2 3 2 7
3 92 Juliet   Eickhof Apeldoorn 3 2 3 8
4 91 Maike vd Duin Assen 4 4 4 12
Elite/Belofte/Amateur Man
rangsch Rugnr Voornaam tv Achternaam   Scratch tmp pnt totaal
1 124 Yanne   Dorenbos Castricum 2 1 2 5
2 125 Roy   Eefting   1 5 1 7
3 126 Philip   Heijnen Oeffelt 3 2 3 8
4 121 Arjen   Arentsen Harderwijk 6 3 6 15
5 132 Richard   Habbermann Chech Republic 8 4 4 16
6 128 Gijsbert   Nieuwkoop Veen 7 6 7 20
7 129 Martin v Plateringen Almere 4 8 8 20
8 133 Leco   Hendriks Maassluis 5 12 5 22
9 122 Milan   Broer Barendrecht 9 7 9 25
10 136 Jelmer   Nuijten   10 11 10 31
11 123 Jayson de Bruijn Alphen ad Rijn 11 9 11 31
12 137 Wouter   Ruchtie   12 10 12 34
  Elite/Belofte/Amateur Vrouw
rangsch Rugnr Voornaam tv     Scratch tmp pnt totaal
1 153 Michelle de Graaf Apeldoorn 2 5 1 8
2 154 Phaedra   Krol Heerde 3 2 5 10
3 151 Judith   Bloem Vaassen 1 8 3 12
4 157 Kirstie v Haaften de Meern 4 4 4 12
5 156 Marit   Raaijmakers Hippolytushoef 7 1 6 14
6 152 Maaike   Brandwagt Sittard 6 3 7 16
7 158 Eva   Bijwaard Hillegom 8 7 2 17
8 155 Jo Ellen   Look Germany 5 6 8 19

 

 

 

14 Oktober 2018   FUTURE by Extropy Series Amsterdam
                   
Cat 3                  
Rugnr Voornaam tv Achternaam plaats Scr PNT Temp   totaal
1 Dylan Rijnders Lage Zwaluwe 1 2 1   4
3 Filippo  v Loo Amsterdam 2 1 2   5
4 Pieter   Westbroek Sint Pancras 3 3 5   11
90 Amy   Grosz Zevenhuizen 4 4 4   12
2 Cas   Metten Geldrop 5 5 3   13
                   
Cat 4                  
Rugnr Voornaam tv Achternaam pl Scr PNT Temp   totaal
8 Suzanne   Mulder Epe 1 1 1   3
6 Evi de Jonge ‘s-Gravendeel 2 2 2   6
88 Floris v Hartskamp Apeldoorn 3 3 3   9
5 Linn   Berentsen Groenlo 4 4 4   12
                   
Cat 5  
Rugnr Voornaam tv Achternaam plaats Scr PNT Temp   totaal
13 Tyler   Eyk Amsterdam 1 1 1   3
15 Max de Lincel Voorschoten 2 2 3   7
91 Esmee de Rijk Nieuwkoop 3 3 4   10
14 Devlin   Feys Ingelmunster 7 6 2   15
7 Victor   Kroesbergen Ede 4 7 5   16
11 Mees   Bassa Noordeloos 5 5 8   18
18 Ruben   Weijers Apeldoorn 8 4 9   21
16 Dico v Os Berkel en Rodenrijs 10 8 7   25
10 Ruben   Willemsen Apeldoorn 6 9 10   25
96 Jasmijn v Hellemond Apeldoorn  12 10 6   28
12 Pascal   Cutler Amsterdam 11 11 11   33
17 Quint   Segboer Apeldoorn 9 13 13   35
Cat 6  
Rugnr Voornaam tv Achternaam   Scr PNT Temp   totaal
32 Joeri   Schaper Bergen 2 1 1   4
22 Martijn   Azantinlow Tilburg 1 3 3   7
31 Jan van Schaik Amsterdam 5 2 4   11
33 Stan   Smit Wervershoof 6 4 2   12
36 Liam   Witte Texel 12 5 5   22
29 Liam van Os Berken en Rodenrijs 4 10 9   23
89 Casper v Hartskamp Apeldoorn 7 6 10   23
94 Floris de Demuyt Boekel 10 7 7   24
35 Stijn   Wierda Heerhugowaard 8 8 8   24
27 Nina   Oolders Scheemda 3 9 13   25
34 Collin   Westbroek Sint Pancras 9 13 6   28
24 Thomas   Jonker Heemskerk 15 11 11   37
23 Esmee   Ellerman Emmen 11 15 12   38
25 Marit   Koene Poeldijk 14 12 14   40
37 Duco vd  Zwart Alphen ad Rijn 13 14 15   42
30 Mika v Os Berkel en Rodenrijs 16 17 16   49
21 Mauro   Ambrawo Apeldoorn 17 16 17   50
CAT 7   
Rugnr Voornaam tv Achternaam plaats Scr PNT Temp   totaal
101 Axel   Roks Sint Willibrord 2 1 1   4
49 Martijn   Mulder Epe 3 2 2   7
41 Thomas   Engelhard Den Haag 1 5 3   9
45 Chris   Kisters Nuenen 6 6 4   16
42 Thijmen   Groen Den Haag 5 4 7   16
46 Tobias   Kool Purmerend 7 3 9   19
38 Stijn   Berentsen Groenlo 8 7 5   20
40 Dirk   Darding Maastricht 4 8 8   20
53 Jesse de Vries Hoofddorp 10 9 6   25
51 Lance   Venema Heerhugowaard 9 10 11   30
44 Sil   Keur Zwolle 11 12 10   33
52 Jesse   Versteeg Amsterdam 12 11 12   35
48 Lance   Meijers Baarn 13 14 14   41
100 Boet v Bavel  Apeldoorn 14 15 15   44
87 Fabian   Groenhuizen Apeldoorn 15 13 16   44
43 Siemen   Hooiveld   16 16 13   45
NIEUWELING MEISJES
Rugnr Voornaam tv Achternaam plaats Scr PNT Temp   totaal
61 Yuli vd Molen Krommenie 1 2 1   4
64 Babette vd Wolf Oude Tomge 3 4 2   9
56 Aaike   Cools Kontich ( Bel ) 2 1 6   9
54 Imme   Arink Groenlo 5 3 5   13
57 Milly   Davies Oost Knollendam 4 5 9   18
55 Noelle   Booij Berkel en R Rodenrijs 6 7 7   20
63 Fenne   Weber Amsterdam 9 8 4   21
58 Malaika   Feys Ingelmunster ( Ger ) 10 9 3   22
59 Indy   Kappert Markelo 8 6 8   22
60 Nora   Knoef Eefde 7 11 10   28
95 Lisa vd Kamp Den Haag 11 10 11   32
Nieuweling Jongens   
Rugnr  Voornaam tv Achternaam Plaats Scr PNT Temp   totaal
70 Biki   Goedschalk Den Haag 1 1 1   3
78 Marijn   Schaper Bergen 2 4 2   8
73 Thijs v Leeuwen Alphen ad Rijn 5 3 4   12
69 Maxime   Duba Alkmaar 3 5 6   14
79 Rik vd Wal Apeldoorn 6 6 3   15
80 Justus   Willemsen Apeldoorn 4 2 13   19
76 Maurits   Neele Oude Tonge 9 12 5   26
77 Quin   Quadvlieg Gulpen 8 11 8   27
75 Sal   Meijers Baarn 12 9 7   28
67 Bas vd Bulk Berkel en Rodenrijs 13 7 9   29
66 Mike   Bark Monnickendam 11 8 10   29
68 Marijn   Dingemans Lage Zwaluw 10 10 11   31
93 Kas   Visser Houten 7 13 12   32
74 Jorik v Maaren Gorimchem 14 14 14   42
71 Thijs   Havenaar Berkel en Rodenrijs 15 15 15   45
JUN Vrouwen
Rugnr  Voornaam tv Achternaam Plaats Scr PNT Temp   totaal
81 Daniek   Hengeveld JVr-Nootdorp 1 1 1   3
82 Fleur   Nagtegaal JVr-Veenendaal 2 2 2   6
Junior Mannen
Rugnr  Voornaam tv Achternaam plaats Scr PNT Temp   totaal
85 Wouter vd Weerdhof Lobith 1 1 1   3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X