Contact Baancommissie

Baansponsoren
Vragen over deze pagina? Neem contact op met baanwielrennen@adelaar.org
Contact Baancommissie

“Will someone else’s life be brighter tomorrow because of what you have done today?”

 Gerelateerde afbeelding

Afdeling Baanwielrennen:

Coördinator/Voorzitter – Baancommissie lid
Hans van Bon
Algemene zaken
Wedstrijden
Organisatievragen
Coördinatie clinics – geen opstapavonden – zie daarvoor hieronder
Email: hvanbon@chello.nl
Tel. 055-3671168
Mob. 06-13615497

Coördinator Kassabeheer
Secretaris – Baancommissielid
Fred van Dorland
Baancie@van-dorland.nl – opstapavonden
E-mail: baanwielrennen@adelaar.org  – wedstrijdzaken

Coördinator Financiën
Penningmeester – Baancommissielid

Han Nuijten

E-mail: jnuijten@telfort.nl

Bankrekening: NL26RABO 0393 1324 39

Swift/biccode Rabo NL 2U
t.n.v. AR &TV De Adelaar afd. Baan

Kamer van Koophandel  40101823

BTWNR. NL 800863744B01


Coördinator Materiaalbeheer – Baancommissielid

Ben Hezeman
Tel. 06 41 26 85 10
E-mail: b.hezeman@upcmail.nl

Rugnummer vergeten in te leveren?
Opsturen naar
Ben Hezeman

Jouchem Sprinckmeijerweg 1

7371BD Loenen

Voor zoekgeraakte rugnummers brengen wij 10,00 euro in rekening per nummer.

Coördinator Trainingen – Baancommissielid

Jan de Graaf
E-mail:  jan@degraaf.us
Mob. 06 52 83 42 98

Coördinator Vrijwilligers -EHBO
Henk Jonker – Baancommissielid
Tel. 055-5219383
h.jonker13@planet.nl

Coördinator Dernyteam – Baan
Fred Buitenhuis
Tel. 06-24910427
E-mail: fkbuitenhuis@hotmail.com

Coördinator Huur fietsen
Baanfietsen-tandems-stayerfietsen-opzetsturen
Hoofd mecaniciën Baan

Gerard Hulzebos
E-mail: g.hulzebos7@chello.nl
i.s.m.
Peter Dapper
E-mail: peter.dapper@upcmail.nl

Coördinator Verhuur Striderfietsen – Baan
Verhuur leasefietsen – Baan
Willem Hagens
Whagens@hotmail.com
Tel. 055-3603786

Clubhuis AR & TV De Adelaar
Sportpark Orderbos 27
7313 HN Apeldoorn
Tel. 055 – 355 57 87

Postadres:
AR & TV De Adelaar
Postbus 1028
7301 BG Apeldoorn

Omnisportcentrum Apeldoorn
Bezoekadres:
De Voorwaarts 55
7321 MA Apeldoorn

Postadres:
Omnisport Apeldoorn
Postbus 10415
7301 GK Apeldoorn
Tel. 055 – 368 46 11
Fax. 055 – 368 46 22

E-mail:planning@omnisport.nl

Route
Bekijk de routebeschrijving (klik hier)
Afbeeldingsresultaat voor clubhuis de adelaar sportpark orderbos

X