Toerrittenkalender

Toerfietsen

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Download hier alle routes als kml en gpx file!

Ingang Zomertijd Zondag 31 maart 2024
Dag Datum Route Tijdstip & Groepsindeling Type rit Afstand
Zondag 10 maart 2024 W12 9:00 uur Cyclo Stakenberg 85km
Zondag 17 maart 2024 Z16 9:00 uur Cyclo Italiaanse weg 90km
Zondag 24 maart 2024 Z50 9:00 uur Cyclo Kootwijk 90km
Zondag 31 maart 2024 O12 9:00 uur Cyclo – Eerste Paasdag Okkenbroek 110km
Maandag 1 april 2024 Tweede Paasdag
Woensdag 3 april 2024 Z134 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Empe 60km.
Woensdag 3 april 2024 O22 18:30uur Alle overige groepen Kasteel Nijenbeek 55km.
Donderdag 4 april 2024 G008 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Uddel 48km
Zondag 7 april 2024 O46 9:00 uur Cyclo Wichmond 105km
Maandag 8 april 2024 O05 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Oene 65km.
Maandag 8 april 2024 N05 18:30uur Alle overige groepen Heerde Tongeren 60km.
Woensdag 10 april 2024 N126 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Zandenbos 65km.
Woensdag 10 april 2024 Z06 18:30uur Alle overige groepen Cortenoever 65km.
Donderdag 11 april 2024 G003 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Garderen 52km
Zondag 14 april 2024 W32 9:00 uur Cyclo Kootwijkerbroek 100km
Maandag 15 april 2024 W08 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Wekerom 60km.
Maandag 15 april 2024 W26 18:30uur Alle overige groepen Houtdorp Speuld 55km.
Woensdag 17 april 2024 O26 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Appen 65km.
Woensdag 17 april 2024 W10 18:30uur Alle overige groepen Kootwijkerbroek 65km.
Donderdag 18 april 2024 G004 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Speuld 58km
Zondag 21 april 2024 O51 9:00 uur Cyclo Exel 95km
Maandag 22 april 2024 W27 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Speuld 65km.
Maandag 22 april 2024 W08 18:30uur Alle overige groepen Wekerom 60km.
Woensdag 24 april 2024 Z06 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Leuvenheim 65km.
Woensdag 24 april 2024 O25 18:30uur Alle overige groepen Welsum IJsseldijk 65km.
Donderdag 25 april 2024 G010 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Klarenbeek 65km.
Zondag 28 april 2024 Z24 9:00 uur Cyclo Zijpenberg 90km
Maandag 29 april 2024 W07 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Speuld 65km.
Maandag 29 april 2024 Z40 18:30uur Alle overige groepen Posbank 65km.
Woensdag 1 mei 2024 Z18 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Posbank 70km.
Woensdag 1 mei 2024 R01 18:30uur Alle overige groepen Wilp Achterhoek 70km.
donderdag 2 mei 2024 G006 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Tongeren 63km
zondag 5 mei 2024 N30 9:00 uur Cyclo Zwolle 95km
Maandag 6 mei 2024 W129 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Kootwijk 65km.
Maandag 6 mei 2024 Z12 18:30uur Alle overige groepen Emma Pyramide 70km.
Woensdag 8 mei 2024 O06 18:30uur Cyclo/Wedstrijd IJsseldijk 70km.
Woensdag 8 mei 2024 N27 18:30uur Alle overige groepen Putten 65km.
donderdag 9 mei 2024 G009 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Elspeet 69km
zondag 12 mei 2024 W35 9:00 uur Cyclo de Glind 105km
Maandag 13 mei 2024 N24 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Staverden 70km.
Maandag 13 mei 2024 Z15 18:30uur Alle overige groepen Schelmseweg 70km.
Woensdag 15 mei 2024 Z28 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Posterenk 70km.
Woensdag 15 mei 2024 W27 18:30uur Alle overige groepen Stroe 65km.
donderdag 16 mei 2024 G001 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Staverden 72km
zondag 19 mei 2024 Z51 9:00 uur Cyclo Stakenberg 100km
Maandag 20 mei 2024 Tweede Pinksterdag
Woensdag 22 mei 2024 O07 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Terwolde 70km
Woensdag 22 mei 2024 Z40 18:30uur Alle overige groepen Posbank 65km.
donderdag 23 mei 2024 G002 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Mossel 79km
zondag 26 mei 2024 W33 9:00 uur Cyclo Zeewolde 100km
Maandag 27 mei 2024 W30 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Harskamp 70km
Maandag 27 mei 2024 O25 18:30uur Alle overige groepen Welsum IJsseldijk 65km.
Woensdag 29 mei 2024 Z15 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Schelmseweg 70km
Woensdag 29 mei 2024 W09 18:30uur Alle overige groepen Kootwijk 75km.
donderdag 30 mei 2024 G010 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Klarenbeek 65km.
zondag 2-Jun-24 N29 9:00 uur Cyclo Hattem 110km
Maandag 3-Jun-24 W09 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Kootwijk 75km
Maandag 3-Jun-24 N07 18:30uur Alle overige groepen Harderwijk 70km
Woensdag 5-Jun-24 N106 18:30uur Cyclo/Wedstrijd de Dellen 75km
Woensdag 5-Jun-24 N25 18:30uur Alle overige groepen t Harde 65km
donderdag 6-Jun-24 G005 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Velp 80km
zondag 9-Jun-24 Z50 9:00 uur Cyclo Oud Reemst 90km
Maandag 10-Jun-24 W09 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Speuld/Garderen 75km
Maandag 10-Jun-24 O10 18:30uur Alle overige groepen Eefde 70km
Woensdag 12-Jun-24 Z07 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Zijpenberg 75km
Woensdag 12-Jun-24 W07 18:30uur Alle overige groepen Stroe 65km
donderdag 13-Jun-24 G009 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Elspeet 69km
zondag 16-Jun-24 N11 9:00 uur Cyclo Veluwemeer 90km
Maandag 17-Jun-24 N108 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Doornspijk 75km
Maandag 17-Jun-24 Z08 18:30uur Alle overige groepen Oud Remst 60km
Woensdag 19-Jun-24 N09 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Wezep 85km
Woensdag 19-Jun-24 W30 18:30uur Alle overige groepen Kootwijkerbroek 70km
donderdag 20-Jun-24 G006 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Niersen 63km
zondag 23-Jun-24 W12 9:00 uur Cyclo Ermelo 90km
Maandag 24-Jun-24 Z44 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Loenermark 75km
Maandag 24-Jun-24 O26 18:30uur Alle overige groepen Welsum 65km
Woensdag 26-Jun-24 W12 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Stakenberg 85km
Woensdag 26-Jun-24 N28 18:30uur Alle overige groepen Hoge Enk 75km
donderdag 27 juni 204 G002 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Mossel 79km
Zondag 30-Jun-24 W13 9:00 uur Cyclo Zeewolde 100km
Maandag 1-Jul-24 W09 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Harskamp 75km
Maandag 1-Jul-24 O06 18:30uur Alle overige groepen Terwolde 70km
Woensdag 3-Jul-24 Z13 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Gietelo 80km
Woensdag 3-Jul-24 Z04 18:30uur Alle overige groepen Loenermark 65km
donderdag 4-Jul-24 G005 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Velp 82km
zondag 7-Jul-24 O46 9:00 uur Cyclo Wichmond 105km
Maandag 8-Jul-24 O06 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Oene 70km
Maandag 8-Jul-24 W29 18:30uur Alle overige groepen Westeneng 65km
Woensdag 10-Jul-24 Z17 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Schaarsbergen 80km
Woensdag 10-Jul-24 Z09 18:30uur Alle overige groepen Emma Piramide 60km
donderdag 11-Jul-24 G010 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Klarenbeek 65km.
zondag 14-Jul-24 O17 9:00 uur Cyclo Holterberg (veerpont) 115km
Maandag 15-Jul-24 W30 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Harskamp 70km
Maandag 15-Jul-24 N03 18:30uur Alle overige groepen Markluiden 65km
Woensdag 17-Jul-24 Z27 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Oosterbeek 85km
Woensdag 17-Jul-24 R01 18:30uur Alle overige groepen Bussloo 70km
donderdag 18-Jul-24 G001 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Staverden 72km
zondag 21-Jul-24 N30 9:00 uur Cyclo Zwolle 95km
Maandag 22-Jul-24 O07 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Terwolde 70km
Maandag 22-Jul-24 Z02 18:30uur Alle overige groepen Loenermark 70km
Woensdag 24-Jul-24 N09 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Hattem 85km
Woensdag 24-Jul-24 W10 18:30uur Alle overige groepen Barneveld 65km
donderdag 25-Jul-24 G009 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Elspeet 72km
zondag 28-Jul-24 W13 9:00 uur Cyclo Zeewolde 100km
Maandag 29-Jul-24 Z25 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Koningsweg 70km
Maandag 29-Jul-24 Z15 18:30uur Alle overige groepen de Ginkel 70km
Woensdag 31-Jul-24 Z126 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Planken Wambuis 80km
Woensdag 31-Jul-24 O30 18:30uur Alle overige groepen Eefde 75km
Donderdag 1 augustusus G010 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Klarenbeek 65km.
Zondag 4 augustusus Z23 9:00 uur Cyclo Emma Piramide 110km
Maandag 5-Aug-24 Z07 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Rozendaal 75km
Maandag 5-Aug-24 N24 18:30uur Alle overige groepen Grote Kolonie 70km
Woensdag 7-Aug-24 Z13 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Gietelo 80km
Woensdag 7-Aug-24 Z10 18:30uur Alle overige groepen Zijpenberg 65km
Donderdag 8-Aug-24 G004 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Speuld 58km
Zondag 11-Aug-24 O51 9:00 uur Cyclo Exel 95km
Maandag 12-Aug-24 N24 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Staverden 70km
Maandag 12-Aug-24 W09 18:30uur Alle overige groepen Uddel 75km
Woensdag 14-Aug-24 Z44 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Loenermark 75km
Woensdag 14-Aug-24 N05 18:30uur Alle overige groepen de Dellen 60km
Donderdag 15-Aug-24 G003 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Garderen 52km
Zondag 18-Aug-24 W35 9:00 uur Cyclo de Glind 110m
Maandag 19-Aug-24 O26 18:30uur Cyclo/Wedstrijd IJsseldijk 65km
Maandag 19-Aug-24 O03 18:30uur Alle overige groepen Zutphen 65km
Woensdag 21-Aug-24 Z06 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Leuvenheim 65km
Woensdag 21-Aug-24 W08 18:30uur Alle overige groepen Wekerom 60km
Donderdag 22-Aug-24 G007 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Staverden 57m
Zondag 25-Aug-24 O42 9:00 uur Cyclo Borculo 120km
Maandag 26-Aug-24 W08 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Harskamp 60km
Maandag 26-Aug-24 O27 18:30uur Alle overige groepen Terwolde 65km
Woensdag 28-Aug-24 N106 18:30uur Cyclo/Wedstrijd de Dellen 75km
Woensdag 28-Aug-24 Z08 18:30uur Alle overige groepen Schaarsbergen 60km
Donderdag 29-Aug-24 G006 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Niersen 63km
Zondag 1-Sep-24 N29 9:00 uur Cyclo Hattem 110km
Maandag 2-Sep-24 Z36 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Gietelo 65km
Maandag 2-Sep-24 O24 18:30uur Alle overige groepen Nijenbeek 65km
Woensdag 4-Sep-24 O05 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Welsum 65km
Woensdag 4-Sep-24 W06 18:30uur Alle overige groepen Houtdorp 55km
donderdag 5-Sep-24 G004 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Speuld 58km
zondag 8-Sep-24 N32 9:00 uur Cyclo Elburg 95km
Maandag 9-Sep-24 W28 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Wekerom 60km
Maandag 9-Sep-24 N25 18:30uur Alle overige groepen de Dellen 65km
Woensdag 11-Sep-24 Z134 18:30uur Cyclo/Wedstrijd Hall 60km
Woensdag 11-Sep-24 N22 18:30uur Alle overige groepen Elspeet 55km
donderdag 12-Sep-24 G008 18.30 uur Toer/Sportief/Cyclo Gravel – Uddel 48km
zondag 15-Sep-24 R02 9:00 uur Cyclo Loenen 80km
Maandag 16-Sep-24 18:30uur Cyclo/Wedstrijd
Maandag 16-Sep-24 O27 18:30uur Alle overige groepen Terwolde 65km
Woensdag 18-Sep-24 18:30uur Cyclo/Wedstrijd
Woensdag 18-Sep-24 Z06 18:30uur Alle overige groepen Cortenoever 65km
Maandag 23-Sep-24 18:30uur Cyclo/Wedstrijd
Maandag 23-Sep-24 W08 18:30uur Alle overige groepen Harskmp 60km
Woensdag 25-Sep-24 18:30uur Cyclo/Wedstrijd
Woensdag 25-Sep-24 O02 18:30uur Alle overige groepen Nijenbeek 55km
Maandag 30-Sep-24 18:30uur Cyclo/Wedstrijd
Maandag 30-Sep-24 N01 18:30uur Alle overige groepen Gortel 50km

VRAGEN

TOERFIETSEN